فهرست
بازگشت به لیگ با طلسم‌شکنی؛ سیزده شیرین
بازگشت به لیگ با طلسم‌شکنی؛ سیزده شیرین

بازگشت به لیگ با طلسم‌شکنی؛ سیزده شیرین

آی اسپورت - زدن گل اول را می‌توان مثل یک کلید گنج برای حریفان پرسپولیس برانکو دانست. کلیدی که اگر به آن دست پیدا کنند می‌توانند از این که با امتیاز زمین بازی را ترک می‌کنند مطمئن باشند. پیکان که پیش از این هم از این فرمول استفاده کرده و برنده شده بود در این بازی نتوانست به هدف خود برسد و با اشتباه دروازه‌بان‌شان این کلید ارزشمند را از دست دادند.

پرسپولیس موفق برانکو یک نقطه ضعف بزرگ به نام کامبک دارد. مربی‌ای که از ابتدای حضورش در پرسپولیس در لیگ چهاردهم در ۲۳ بازی گل اول را دریافت کرده و تنها در دو بازی برنده از میدان خارج شده است. این فصل تنها دیدار که پرسپولیس عقب افتاد مقابل صنعت نفت آبادان بود که در نهایت توانست با تساوی زمین را ترک کند.

فصل گذشته آنها در ۵ بازی گل اول بازی را دریافت کردند؛ دو بازی را با مساوی و سه بازی را با باخت به پایان رساندند و هیچ بردی را در این ۵ بازی تجربه نکردند. هیچ تیمی در لیگ بعد از خوردن گل اول، کمتر از پرسپولیس امتیاز نگرفت. لیگ شانزدهم هم سه باخت و سه مساوی حاصل تلاش آنها برای جبران نتیجه بود. در آن فصل هم هیچ تیمی در بازی‌هایی که گل اول را خورد کم امتیازتر از پرسپولیس نبود.

لیگ پانزدهم یک کامبک مقابل نام شاگردان برانکو دیده می‌شود. هفته بیست و چهارم و در بازی مقابل سیاه‌جامگان اتفاقی تاریخی برای مربی کروات محسوب می‌شود. این تنها دیداری بود که تا قبل از بازی امروز مقابل پیکان پرسپولیس توانست بعد از باز شدن دروازه‌اش با گل افتتاحیه سه امتیاز را هم  از آن خود کند. اتفاقی که چهار هفته بعد مقابل نفت تهران موفق به تکرار آن نشد و بعد از گل اول باز هم باخت. آنها در آن فصل ۹ بازی گل خوردند و یک برد و ۴ باخت و ۴ مساوی بدست آوردند.

یک بازی و یک باخت در لیگ چهاردهم آمار برانکو را به ۲۳ بازی و ۲ کامبک می‌رساند. آنها در بازی مقابل پیکان بعد از ۱۳ بازی که نتوانسته بودند با خوردن گل اول برنده از میدان خارج شوند رکوردشکنی کردند و شاگردان جلالی را شکست دادند. آنها در این بازی کلید گنج را از دست جلالی و شاگردانش درآوردند تا بتوانند در کورس قهرمانی باقی بمانند.

 نود

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-11-19 20:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شاهین
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۰۴:۳۶
سوزش نوچه های دلال موزامبیکی رو دوس دارم :)))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر