فهرست
ادعای روز؛ نونهالان پرسپولیس در دربی نوجوانان
ادعای روز؛ نونهالان پرسپولیس در دربی نوجوانان

ادعای روز؛ نونهالان پرسپولیس در دربی نوجوانان

آی اسپورت – دیروز در دربی نوجوانان تهران، تیم استقلال در یک بازی برتر با نتیجه 4-1 بر پرسپولیس غلبه کرد. این نتیجه و حواشی آن بعد از سوت پایان از جمله شادی و شعارهای استقلالی‌ها در رختکن بازتاب‌های زیادی در فضای مجازی داشت اما حالا سایت رسمی باشگاه پرسپولیس مدعی شده که در بازی دیروز در واقع تیم نونهالان پرسپولیس به همراه چند بازیکن از تیم نوجوانان این تیم به مصاف استقلال رفته و با نتیجه 4-1 مغلوب این تیم شده است. در خبر سایت رسمی باشگاه پرسپولیس آمده است: «رقابت‌های نیم فصل دوم نوجوانان تهران در هفته گذشته آغاز شد. در چارچوب بازی‌های هفته شانزدهم، شاگردان منصور هاشمی به مصاف تیم پاس قوامین رفتند. این بازی که در ورزشگاه شهیدان اسماعیلی برگزار شد، در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در دیگر دیدار این هفته، نوجوانان پرسپولیس و استقلال به مصاف یکدیگر رفتند. در تیم نوجوانان پرسپولیس با توجه به فقدان نفرات و عدم امکان جذب بازیکن به دلیل محرومیت، در عمل بازیکنان یک رده سنی پائین‌تر به میدان می‌روند و پرسپولیس مانند هفته‌های گذشته، تیم نونهالان خود را به میدان فرستاد. در واقع تیم نونهالان پرسپولیس یک بازی در میان با هدایت فرامرز سلطانی به عنوان تیم نونهالان و با هدایت رضا جباری به عنوان تیم نوجوانان به میدان می‌رود و از دو، سه بازیکن نوجوان نیز بهره می‌گیرد.

رضا جباری برای دربی، از ۸ بازیکن نونهال در ترکیب اصلی خود استفاده کرد و سه بازیکن تعویضی او نیز نونهال بودند و بازی را در حالی به پایان برد که ۹ بازیکن نونهال در زمین بودند. نونهالان پرسپولیس که در دور رفت این رقابت‌ها، نوجوانان استقلال را با نتیجه دو بر یک شکست داده بودند، این بازی را با نتیجه چهار بر یک واگذار کردند. تیم نونهالان پرسپولیس همچنین قرار بود در این روز به مصاف تیم نونهالان سپاهان فجر برود که به دلیل عدم امکان انجام دو بازی در یک روز، این دیدار به دوشنبه این هفته موکول شد.»

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-10-13 16:17:00
نظر دهید

۴ نظر
.
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۱
خیریت طارمی متوجه رده های پایه هم شده
علی
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۲
آخه یک باخت چقدر سوزش داره که این قدر دروغ می گی متأسفا برای امسال شما
۶ ۱
@
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۸
مطمئن باش سوزشش بدتر از 4 تایی کردن تیم بزرگسالان استقلال نبوده و نیست
KEAN
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۰
باز اینا باختن و شروع کردن به آوردن بهانه بنی اسرائیلی،یه با نشد مثل مرد باختو بپذیرن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر