فهرست
توافق پرسپولیس- برانکو به نفع تیم ملی؟
توافق پرسپولیس- برانکو به نفع تیم ملی؟

توافق پرسپولیس- برانکو به نفع تیم ملی؟

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ این روزها باز هم به تیتر اول رسانه‌های ایران تبدیل شده است. یکی او را گزینه اول هدایت پرسپولیس می‌نامد و نفر دیگر کارش را با تیم ملی فوتبال کشورمان تمام شده می‌داند و جالب اینکه برانکو حاضر نیست هیچ‌کدام از این موارد را تایید کند و در هر تماسی که از ایران با او گرفته می‌شود، تاکید دارد که فعلا منتظر است مشکلش با پرسپولیس حل شود.هرچند برانکو مذاکره با تیم ملی را از بیخ و بن رد کرده و هرگونه مذاکره‌ای برای قبول هدایت تیم ملی را تکذیب می‌کند اما دقیقا کارهای او و پست‌های اینستاگرامی‌اش باعث به وجود آمدن این شایعات شد و سکوت فدراسیون و تایید و تکذیب نکردن این موضوع فضا را به سمتی پیش برد که هر لحظه احتمال نشستن او روی نیمکت تیم ملی را بیشتر می‌کند.

قرار اول؛ یک ناهار مشترک بدون منظور!

موضوع از جایی شروع شد که برانکو عکسی را در اینستاگرام خود منتشر کرد که او را کنار سفیر ایران نشان می‌داد. بعد از این عکس خیلی‌ها به دنبال دلیل این نشست رفتند و جواب سربالای برانکو و نزدیکانش در ایران حساسیت اهالی رسانه را بیشتر کرد. حتی «فرهیختگان» این موضوع را از طریق سفارت ایران در کرواسی پیگیری کرد و عنوان شد که بحث فقط درباره مطالبات مرد کروات از پرسپولیس بوده است. برانکو ادعا می‌کرد سفیر ایران در کرواسی از دوستانش به شمار می‌رود و او با توجه به علاقه‌اش به ایران نزد سفیر رفته و بعد از گپ‌وگفت خودمانی یک ناهار مشترک صرف کرده و از هم جدا شده‌اند و این دیدار هیچ ارتباطی به پرسپولیس و تیم ملی نداشته است. 

قرار دوم؛ درخواست کمک!

دیروز عکس جدیدی از دیدار برانکو و سفیر ایران در اینستاگرام پروفسور منتشر شد تا در روزی که همه وعده دیدار یک نماینده از ایران با برانکو جهت مذاکره برای قبول هدایت تیم ملی را داده بودند، باز هم سفیر ایران مقابل برانکو بنشیند. وی دلیل این دیدار را کمک‌خواهی از سفیر برای حل مشکلش با پرسپولیس عنوان کرد. این حرف برانکو اما منطقی به نظر نمی‌رسد، او که تا دیروز پاسخ پرسپولیسی‌ها را یکی درمیان می‌داد و آنها را تهدید به حل مشکلش در فیفا کرده بود و حتی نامه شکایتش هم به باشگاه پرسپولیس رسید، حالا خودش پا پیش گذاشته تا برای حل مشکلش با پرسپولیس سفیر کشورمان در کرواسی را واسطه کند!اینکه خود برانکو پالس‌هایی را می‌فرستد تا به شایعات موجود دامن بزند غیرقابل کتمان است و این موضوع که برانکو دوست دارد روی نیمکت تیم ملی بنشیند هم بر هیچ‌کس پوشیده نیست. تا آنجای حرف که برانکو گفته مذاکره‌اش درخصوص پرسپولیس بوده هم درست، اما برخی منابع معتقدند سفیر به دنبال راه‌حلی برای توافق برانکو با پرسپولیس است تا پرونده او  و سرخ‌ها در فیفا بسته و مالیات او هم توسط وزارت ورزش تعیین‌تکلیف شود و راه برای حضور برانکو به تیم ملی باز شود. باید صبر کرد و دید!

 

فرهیختگان 

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-11-27 09:59:00
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸، ۱۱:۴۱
چرا باید سفیر ایران مذاکره کننده میان برانکو و پرسپولیس باشد؟ سفیر کشوری که هزار جور تحریم و بدبختی دارد اینقدر بیکار است که میان یک باشگاه فوتبال و مربی سابقش میانجیگری و چانه زنی می کند؟ این آقای سفیر این کار را برای دیگر باشگاهها که مربیان کروات داشته و دارند هم انجام داده و می دهد؟ اساسا پرداخت مالیات قرارداد برانکو چه ربطی به دیپلمات ایران دارد؟
۲ ۱
در جواب مهدی
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۰۰
برای حل مشکل پروپیچ کل سفارت ایران در کرواسی وارد کار شدند
برای حذف نشدن استقلال از آسیا وزیر ورزش به شخصه رفت مقر ای اف سی
برای کمک به استقلال نمایندگان مجلس چندین نطق انجام دادند
ده ها توییت از سوی سلحشور و صادقی صورت گرفت
بگذریم از کمک ۵۰۰ هزار دلاری وزارت ورزش به استقلال
برای عنصر تیپ ۱۶۰۰ میلیون یورو برای یکسال هزینه شد!
وقاحت شماها مایه شرم است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر