فهرست
درگیری در تمرین پرسپولیس: علیپور و مسلمان
درگیری در تمرین پرسپولیس: علیپور و مسلمان

درگیری در تمرین پرسپولیس: علیپور و مسلمان

آی اسپورت- بازیکنان پرسپولیس در حالی خود را برای جدال برابر لخویا آماده می‌ کنند که تمرین امروز تحت تاثیر بازیکنان جوان این تیم قرار گرفت. در بخش فوتبال درون تیمی و زمانی که علی علیپور بعد از گلی که تیمش به ثمر رساند، قصد آغاز مجدد سریع بازی را داشت با ممانعت محسن مسلمان همراه شد و او درخواست کرد به بازی شتاب ندهد.

این برخورد بین طرفین درنهایت باعث درگیری لفظی شدید شد و علی علیپور که همچنان از صحبت ‌های محسن مسلمان شاکی بود در زمان خروج از زمین به غرولند ادامه داد تا اعتراض مربی پرسپولیس را نیز در پی داشته باشد و باقری با صدای بلند این رفتار او را مورد شماتت قرار دهد و از او بخواهد دیگر آن را تکرار نکند. اعتراضات علیپور اما باعث تشدید این صحبت ‌ها شد و دامنه این درگیری به علیرضا بیرانوند و رضا کرملاچعب نیز کشید تا با پادرمیانی مهدی طارمی و درخواست او از باقری ماجرا تا زمان حضور اصحاب رسانه ختم به خیرشود. در ادامه محمود خوردبین، سرپرست پرسپولیس از اصحاب رسانه و عکاسان خواست محل تمرین را ترک کنند.

البته خبرگزاری تسنیم مورد دیگری را هم به این درگیری اضافه کرده و نوشته:«وقتی علیپور با مسلمان درگیری لفظی داشت، مهاجم پرسپولیس کفش خود را جلوی کریم باقری به زمین کوبید. همین موضوع کافی بود که مربی پرسپولیس به استوک مهاجم جوان تیمش ضربه بزند و استوک به کمر علیپور بخورد».

۳ ۴  
آی اسپورت
2017-05-17 19:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۴ نظر
Amir
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۰:۰۷
مهندس سال ها تو پرسپوليس ميمونه و داغشو تو دل كيسه كشا ميذاره. خدايا شكرت كه مهندس كيسه كش نشد
۵ ۱
رضا
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۲:۳۴
مهندس چلغوز:حاضرم مجاني براي كچل كيسه كشي كنم
مصی
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۱:۲۰
همینه که شما خبرنگادنماها دو به تمربن راه نمیدن
۴
مهدی
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۲۶
بازم وحشیگری در تیمه بی افتخار لنگ مثل هوادارش خخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر