فهرست
توجیه برانکو برای حذف: بی‌تجربگی
توجیه برانکو برای حذف: بی‌تجربگی

توجیه برانکو برای حذف: بی‌تجربگی

آی‌اسپورت- سرمربی پرسپولیس در اولین تمرین قرمزها بعد حذف از آسیا درباره لیگ قهرمانان، علت‌های شکست پرسپولیس و ادامه راه این تیم در لیگ برتر صحبت کرد. آنچه برانکو در عصر چهارشنبه گفته را می‌خوانید:

تشکر از بازیکنان: یک بار دیگر مایلم به بازیکنانم به خاطر نتایجی که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان و بخاطر بازی و تلاش‌هایی که کردند، تبریک بگویم. در سوپرجام قهرمان شدیم و در جدول لیگ هم دوم هستیم و تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان هم پیش رفتیم و به بازیکنانم بابت بازی خوبشان افتخار می‌کنم، چون سخت است که بعد از شکست ۴ بر صفر تیم برگردد. بازیکنان برای خانواده خودشان، هواداران شان و کشورشان تلاش کردند و با افتخار با لیگ قهرمانان خداحافظی کردند.

دلایل حذف در نیمه نهایی: ما در لیگ قهرمانان خیلی مشکل داشتیم و تقریبا تمام بازی‌ها را بیرون از خانه بازی کردیم. مشکلات زیادی با داوری داشتیم. مقابل الریان هم وقتی سه بر یک باختیم گل ناحقی زدند، مقابل الهلال هم خیلی بهتر بودیم در بازی دوم که پنالتی علیپور را نگرفتند، نیمه نهایی هم گل آفساید بود. اینجا هم گل اول پنالتی نبود، روی شجاع خطا شد و پنالتی ما را نگرفتند. خیلی اشتباهات علیه ما بود و مسائل زیادی هست که می‌توانم به آن اشاره کنم. تا دقایق پایانی بازیکنانم دنبال گل بودند و به آنها افتخار می‌کنم و ما با استحقاق به این مرحله آمدیم و کمی تجربه مان کم بود که به فینال نرسیدیم.

ضعف بعضی بازیکنان: من دوست دارم با دلیل و مدرک صحبت کنم. دیروز بیرانوند کجا بد بود؟ بگویید چرا بد بوده؟ طبیعی است که هر بازیکنی حق ضعف در هر بازی را دارد. دیروز ربیع خواه کجا بد بازی کرد و به نظرم خوب بود، چه کسی بهتر از او در خط هافبک ما بود. دقیقا به ما بگویید کجا بد بودند و هم او و هم کمال از نظر تاکتیکی بی ایراد بازی کردند. مقابل الاهلی هم بهترین بازیکن شناخته شد. من نمی‌دانم مشکل کجاست. پارسال ربیع خواه کل فصل را خوب بازی کرد اما همه زوم کردند و ربیع خواه، ربیع خواه و ربیع خواه می‌گویند. چرا دیگر بازیکنان را یادآوری نمی‌کنند و شاید برخی طرفدار بازیکنان هستند و به همین منظور اینگونه می‌گویند. من خودم می‌دانم که اگر بد بازی کند جایش روی نیمکت است و من می‌دانم.

۲ ۹  
آی اسپورت
2017-10-18 20:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
علی
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۱
دیگه وقتش رسیده که یک خانه تکانی اساسی در رسانه های ورزشی کشور از جمله برنامه نود صورت بگیرد!
گیر بازار
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۱
نه خیر.!!! این بابا دل از ربیع خواه نمیکنه.
فرهاد
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۷
ربیع خواه کاری که مربی خواسته رو تا حد توان انجام داده . موقع پیروز شدن همه میگیم برانکو ، گویا منتظریم یک شکست بشه و شروع به گرفتن انتقام از بازیکنان کم حاشیه و برانکو بگیریم . البته از استقلالی ها هم که با عناوین مختلف و عقده سعی در به هم زدن اتحاد پرسپولیسی ها دارند نباید غافل شد .
امید از تفت
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۶
نائب قهرمانی لیگ و سپس قهرمانی لیگ با برانکو و الان ۴تای آسیا و فصل بعد انشاألله قهرمانی آسیا با برانکو
ناامید تفت دهنده
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۷
بچه ها من زنده ام، گفته بودم 6-2 یا 7-2 حماسی میبریم، یادتونه؟؟

بازم تفت بدم؟؟
توهم تفتی
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۴۲
باز این توهمی تفتی پیداش شد اینگار کار و زندگی نداره خاک بر سر لنگیش بکنن.
Ashkanred
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۶
پرفسور معمولا قول هاش با یک سال تاخیر انجام می شه. مثل قهرمانی در لیگ ایران. به امید خدا و تلاش بازیکنان و تدابیر برانکو سال آینده قهرمان لیگ قهرمانان آسیا هستیم
۷ ۱
فرهاد
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۱
دیکه خواب نیمه نهایی را ببینید تیم های ایرانی هر کدام به نیمه نهایی رفتند شانسی بوده چون دیگه نتوانستند تکرار کنند تیم یعنی الهلال که همیشه در نیمه نهایی حاضر است
عمر خری بین هستم
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۳۸
من برا نابودی چرتپولیس برنامه داشتم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر