فهرست
سوژه‌های یک‌چهارم/ علیمنصور، فرکی، خلعت و دیگران
سوژه‌های یک‌چهارم/ علیمنصور، فرکی، خلعت و دیگران

سوژه‌های یک‌چهارم/ علیمنصور، فرکی، خلعت و دیگران

آی اسپورت – مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور فردا با برگزاری 4 دیدار انجام می‌شود و 4 تیم مرحله نیمه‌نهایی شناخته خواهند شد. در بازی‌‎های فردا شاهد تقابل‌های ویژه‌ای خواهیم بود که در این جا به مهم‌ترین آنها اشاره می‌کنیم.

نفت-استقلال

جدا از مصاف علی دایی و علیرضا منصوریان، در این بازی چند بازیکن حضور دارند که سابقه بازی در تیم مقابل را هم دارند. از میان استقلالی‌ها، لئاندرو پادوانی، یعقوب کریمی، مجتبی حقدوست و علی قربانی قبلا پیراهن نفت را پوشیده‌اند. البته امین حاج‌‎محمدی و وریا غفوری هم هستند که در بازی فردا به دلیل مصدومیت غیابند. در تیم نفت هم میلاد فخرالدینی، محمد قاضی، توحید غلامی و ایمان مبعلی سابقه بازی برای استقلال را دارند و تقابل آنها با تیم سابق‌شان می‌تواند به جذابیت‌های این بازی اضافه کند.

سپاهان-سایپا

مهم‌ترین سوژه این بازی بازگشت حسین فرکی به اصفهان و قرار گرفتن در مقابل تیم سابقش است. او در لیگ چهاردهم جانشین زلاتکو کرانچار شد و سپاهان را قهرمان کرد اما در لیگ پانزدهم از سپاهان جدا شد و جایش را به ایگور استیماچ داد. او فردا با کوله‌باری از خاطرات تلخ و شیرین مقابل تیم سابقش قرار خواهد گرفت.

گسترش فولاد تبریز-ذوب‌آهن

محمدرضا خلعتبری که این روزها بهتر از اوایل فصل ظاهر می‌شود، فردا مقابل ذوب‌آهن قرار می‌گیرد. او سال‌ها در ذوب‌آهن بازی کرد و در این تیم بود که به چهره‌ای شناخته شده در فوتبال ایران تبدیل شد.. او در بازی فردا هم چهره ویژه بازی خواهد بود.

نفت و گاز گچساران-تراکتورسازی

سوژه بزرگ این بازی تیم نفت و گاز گچساران است. تنها تیم غیرلیگ برتری مرحله یک‌چهارم نهایی که با حذف دو تیم لیگ برتری به جمع 8 تیم پایانی جام حذفی رسیده است. این تیم در لیگ دسته دوم کشور حضور دارد و بی‌شک اگر بتواند به نیمه‌نهایی راه پیدا کند، بزرگ‌ترین شگفتی جام حذفی را رقم خواهد زد.

 

 

 

۱    
آی اسپورت
2016-12-19 19:06:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر