فهرست
موقعیت تلخ؛ بشار بالاخره فهمید
موقعیت تلخ؛ بشار بالاخره فهمید

موقعیت تلخ؛ بشار بالاخره فهمید

آی اسپورت - دیروز مادر بشار رسن، که در بیمارستانی در تهران بستری بود، دار فانی را وداع گفت. اما هافبک عراقی پرسپولیس برای همراهی تیم ملی کشورش و حضور در جام چهارجانبه سوپرکلاسیکو در عربستان حضور داشت. او که باید دیشب در اولین بازی این تورنمنت مقابل آرژانتین قرار می گرفت، از چند ساعت قبل از بازی موبایل خود را طبق قانون تیم عراق تحویل داده بود و در حالی که بازیکنان پرسپولیس هم پیام های تسلیت به او داده بودند، او حتی از خبر درگذشت مادرش هم بی خبر بود.

بشار در بازی دیشب مقابل آرژانتین در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت و نمایش او در نیمه اول هم فوق العاده بود. در اوسط نیمه دوم کاتانچ بشار را به نیمکت منتقل کرد و به او استراحت داد. برای بینندگان مسابقه که نمی‌دانستند بشار از اتفاق رخ داده بی خبر بوده، عملکرد عالی او به ویژه در نیمه اول کمی جای تعجب هم داشت اما حقیقت این بود که بازیکن جوان عراق، از این اتفاق تلخ بی خبر بود.

سرانجام دیدار دوستانه عراق و آرژانتین تمام شد و ساعتی بعد از آن، هافبک ملی پوش عراق خبر درگذشت مادرش را در اردوی تیم ملی دریافت کرد. احتمالا بشار از کادر فنی تیمش برای انجام کارهای مربوطه مرخصی خواهد گرفت و باید دید در روزهای آتی چه اتفاقی پیش می آید.

 

ورزش سه

۸ ۳  
آی اسپورت
2018-10-12 09:40:00
نظر دهید

۳ نظر
باشگاه حکومتی-مافیایی لنگ
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸
اشکال نداره الان وزیر یه مقدار از ارز ثانویه مملکتو بهش میده تا ناراحتیش برطرف بشه مخصوصا الان که شیلنگم رو لنگیا گرفته گفته میخوام آخر فصل به یه تیم بزرگتر برم:)))
۳
sirvan.f
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۱
خواهشا قبل از اینکه صحبتی رو مطرح کنید اول توجه کنید و کاملا بفهمید که قراره چی بگید.هر حرفی گفتن نداره.
۲
رضا
جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
فرهنگ و برخورد انسان ها با مسائل مختلف در انتخاب های انسان ها تاثیر دارد.
اینکه شما یک موضوع عاطفی و انسانی را تا حد درک پوسیده ات پایین بیاوری و در بی شرمی مطلق پرواز کنی صرفا از نوع انتخابت در زندگی سرچشمه میگیرد.
میتوانستی سکوت کنی
میتوانستی تسلیت بگویی
میتوانستی در موضوعی دیگر و جائی دیگر پرسپولیس را به چالش بکشی.
اما تو راه طعنه و توهین را برگزیدی
خالی از انسانیت و عاطفه!!!

درود بر مکتب شاهین و پرسپولیس
درود بر
دکتر دادکان
دکتر ذوالفقارنسب
دکتر زادمهر
دهداری
اکرامی
کلانی
بهزادی
کاشانی
پروین
پنجعلی
دائی
مهدوی کیا
باقری
کریمی
و ده ها شیر مرد افتخارآفرین پرسپولیس.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر