فهرست
پیش بازی برنلی – منچستر سیتی / رقابتی برای امید
پیش بازی برنلی – منچستر سیتی / رقابتی برای امید

پیش بازی برنلی – منچستر سیتی / رقابتی برای امید

  آی اسپورت – برنلی و سیتی در حالی به مصاف یکدیگر می روند که هر دو تیم برای حفظ امید هایشان تلاش خواهند کرد. سیتی برای زنده نگه داشتن شانس دفاع از عنوان قهرمانی و برنلی برای فرار از منطقه سقوط آماده رقابت شده اند. برنلی در دیدار رفت در ورزشگاه اتحاد منچستر، زخم بدی به شاگردان پیگرینی وارد کرد و حالا باید مراقب انتقام جویی حریف باشد. سیتی در 5 رویارویی قبلی برابر برنلی شکست ناپذیر بوده و برنلی هم در 7 بازی اخیرش در لیگ برتر نتوانسته پیروز شود.

 

 هفته بیست و نهم لیگ برتر جزیره

 

زمان بازی: 21:00

 

آب وهوا: صاف

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 \"http://upload7.ir/uploads//a6244df59059af5547ac26aaba60a201fba5bf96.jpg\"

 

 

 

بازیکنان غایب

 

 

برنلی:

 

کوین لانگ

 

متیو تیلور

 

دین مارنی

 

 

منچستر سیتی

 

----

 

پیش بینی:

 

برنلی در 6 بازی اخیر خود در لیگ پیروز نشده و همراه با کیو پی آر برای فرار از منطقه سقوط در تلاش هستند. خوش آمد گویی به قهرمان فصل گذشته لیگ برتر شاید آن چیزی نباشد که برنلی در این مقطع فصل از آن لذت ببرد.

 

پیروزی دو بر صفر سیتی مقابل لستر فاصله این تیم را در صدر جدول با چلسی به پنج امتیاز کاهش داد اما آن ها همچنان یک بازی بیشتر نسبت به آبی های لندن انجام داده اند. منچستر سیتی اگر می خواهد از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کند، محکوم به پیروزی در این دیدار است. شاگردان پیگرینی باید نیم نگاهی هم  به لیگ قهرمانان و رویارویی با بارسلونا داشته باشند..

سیتی در حالی که در بازی رفت با دو گل از حریف خود پیش بود، برد را با تساوی دو بر دو عوض کرد. آن ها حتما از بازی قبلی درس لازم را گرفته اند.

     
آی اسپورت
2015-03-14 15:54:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر