فهرست
آنچلوتی: شوق باشگاهی‌ام تمام شود، مربی ایتالیا می‌شوم
آنچلوتی: شوق باشگاهی‌ام تمام شود، مربی ایتالیا می‌شوم

آنچلوتی: شوق باشگاهی‌ام تمام شود، مربی ایتالیا می‌شوم

آی اسپورت- کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال‌مادرید بحران زده، تعارف حضور روی نیمکت تیم ملی ایتالیا را رد نکرد اما اعلام کرد تنها در مناسب ترین زمان ممکن، این خواسته اش را عملی می‌کند.

یکی از تنها دو مربی دارای 3 قهرمانی در لیگ قهرمانان وجام باشگاه های اروپا به عنوان چهره ای محبوب در بین مربیان ایتالیایی به عقیده خیلی ها می‌تواند قدم در راه کونته بگذارد و از فوتبال باشگاهی به رده ملی برسد.او مایل به وقوع این اتفاق است اما به یک شرط:« بله، دوست دارم سرمربی تیم ملی ایتالیا شوم اما این اتفاق فقط وقتی رخ می دهد که میل رقابت هرروزه در رده باشگاهی برایم از بین برود.تجربه حضور کنار ساکی در کادر مربیان ایتالیا درجام جهانی 1994، تجربه خوبی بود.کار کردن با او به من یاد داد چگونه خواسته هایم به بازیکنان را تفهیم کنم.»

کارلتو در ادامه به یک نکته خاص اشاره کرد:« در روابط موجود در باشگاه، رابطه رئیس و مربی در مقایسه با ارتباط مربی و بازیکن اهمیت چندانی ندارد.گاهی اوقات اوضاع خوب است وگاهی نه اما مربی باید تحت هر شرایطی از سوی باشگاهش حمایت شود.» او کار کردن با کدام بازیکن را خاطره انگیزتر می‌داند؟ کارلتو، زیدان را برمی‌گزیند:« او در تمرینات به شدت شوخ طبع و جالب رفتار می‌کرد. رونالدو اما بسیار جدی نشان می‌دهد و مایل است هر ضربه اش به توپ وارد دروازه شود.»

     
آی اسپورت
2015-03-14 10:48:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر