فهرست
هامبورگ - بوروسیا دورتموند: آغاز دشوار میرکو اسلومکا در ایمتک آرنا
هامبورگ - بوروسیا دورتموند: آغاز دشوار میرکو اسلومکا در ایمتک آرنا

هامبورگ - بوروسیا دورتموند: آغاز دشوار میرکو اسلومکا در ایمتک آرنا

آی اسپورت- شروع کار میرکو اسلومکا در هامبورگ نمی توانست سخت تر از دیدار شنبه عصر برابر بوروسیا دورتموند، برای او باشد.

به دنبال عملکرد بسیار ضعیف برت فن مارویک سرمربی سابق هامبورگ، این مربی 46 ساله روز دوشنبه جایگزین او در هامبورگ شد و امیدوارست بتواند در نخستین گامش به روند هشت باخت اخیر تیمش در مجموع رقابت ها پایان دهد

هامبورگ از ماه نوامبر به بعد در جدول رده بندی بوندس لیگا روندی نزولی داشته و شکست 4-2 اخیرشان برابر آینتراخت برانشوآیگ قعر جدولی، پایان کار برت فن مارویک در این باشگاه آلمانی بود.

آنها در حال حاضر تنها یک امتیاز با قعر جدول فاصله دارند؛ در حالی که تلاش می کنند مانع از نخستین سقوط تاریخ باشگاه هامبورگ از رقابت های بوندسلیگا شوند

در مقابل، باشگاه دورتموند که چهار برد متوالی در لیگ داشته؛ با اعتماد به نفسی کامل راهی ورزشگاه ایمتک آرنا می شود. آنها در چهار برد متوالی اخیرشان با زدن 12 گل، فقط دو گل دریافت کردند.

پسران یورگن کلوپ در بازی های خارج از خانه ی این فصل شان در لیگ فقط دو بار تن به شکست دادند و اوایل این ماه، در آخرین بازی خارج از خانه ی خود در بوندس لیگا وردربرمن را زدن پنج گل در هم کوبیدند.

دورتموندی ها پیش از تعطیلات نیم فصل، فرم ثابت و مشخصی نداشتند اما با شروع نیم فصل دوم و ادامه ی رقابت های بوندس لیگا آنها در حال حاضر هنوز متمحل شکست نشدند و به آرامی خود را به رده ی دوم جدول رده بندی؛ جایی که بارلورکوزن حضور دارد نزدیک کردند.

http://static.sportskeeda.com/wp-content/uploads/2013/02/161129782-1305924.jpg

برد 4-0 اخیر  بوروسیا دورتموند با شکست 2-1 بایرلورکوزن برابر شالکه همراه بود، نتایجی که باعث شدند تا پسران یورگن کلوپ به یک امتیازی بایرلورکوزن در رده ی دوم جدول برسند و امیدهای آنها برای نائب قهرمان شدن در رقابت های این فصل بوندس لیگا زنده شود

با تمام این اوصاف، آمار نسبتا خوب اخیر هامبورگ در بازی های رو در رو برابر بوروسیا دورتموند، کورسوی امیدی برای اسلومکا، سرمربی جدید هامبورگ خواهد بود. آنها در سه بازی اخیرشان برابر دورتموند دو بار پیروز شدند؛ اما در شروع این فصل از رقابت های بوندس لیگا در سیگنال ایدونا پارک با حساب 6-2 برابر دورتموند باختند. در آن بازی پیر-امریک آبامیانگ و روبرت لواندوفسکی هر کدام دو گل زدند.

میزبان برای این بازی مجبور است بدون رافائل فان در فارت کاپیتان تیمش به مصاف دورتموند برود؛ این هافبک با تجربه ی هلندی از ناحیه قوزک پا آسیب دیده. بنابراین تمام امیدهای پیروزی هامبورگ در این بازی بر روی شانه های پیئره- میچل لاسوگا خواهد بود.

http://l.yimg.com/bt/api/res/1.2/lKqpb0lVIpllfj9piAeQdA--/YXBwaWQ9eW5ld3M7Y2g9MzYwO2NyPTE7Y3c9NjQwO2R4PTA7ZHk9MDtmaT11bGNyb3A7aD0zNTU7cT04NTt3PTYzMA--/http://media.zenfs.com/en_GB/Sports/Eurosport/951681-15656068-640-360.jpg

مت هوملز و مارکو رویس هر دو با سپری کردن مصدومیت شان، چهارشنبه به تمرینات تیمی بازگشتند و تنها بازیکنان غایب دورتموندی ها برای این بازی نوان سوبوتیچ و بلازیکوفسکی هستند که هر دو به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو برای این بازی در دسترس نیستند.

     
آی اسپورت
2014-02-22 13:11:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر