فهرست
دلخوری از حسینی؛ کلین‌شیت‌ها را به نام خودش زد
دلخوری از حسینی؛ کلین‌شیت‌ها را به نام خودش زد

دلخوری از حسینی؛ کلین‌شیت‌ها را به نام خودش زد

آی اسپورت – رفتارهای سیدحسین حسینی پس از اینکه توانست رکورد بیشترین دقایق بسته نگه داشتن دروازه در فوتبال ایران را به نام خودش ثبت کند، نقش بسیاری در به وجود آمدن اختلاف‌ها با دیگر هم‌تیمی‌هایش داشته است. حسینی بعد از آن ماجرا هیچ‌گاه پخته عمل نکرد و شاید اگر مشاورانی قوی در کنار خود داشت، می‌توانست رفتار بهتری انجام دهد اما رویه نامناسب و شاید بچگانه دروازه‌بان جوان استقلال کار را به جایی کشاند که نه تنها با مهدی رحمتی بلکه با دیگر بازیکنان هم به اختلاف خورد. شاید اگر حسینی در برنامه نود قدری با تجربه‌تر عمل و لحن گفتارش را کمی نرم‌تر می‌کرد و جملات آینده نگرانه‌تری به زبان می‌آورد، کار به اینجا نمی‌رسید که همه بازیکنان از صحبت‌هایش ناراحت شوند. بخصوص مدافعانی که در این ایام زحمات بسیاری در راستای بسته ماندن دروازه استقلال کشیدند و اجازه ندادند که دروازه استقلال باز شود تا این رکورد به دست آید. مدافعانی که انتظار داشتند لااقل در برنامه نود نام شان از سوی حسینی برده شود یا لااقل این دروازه‌بان اعلام کند که رکورد متعلق به همه تیم است نه اینکه تمام آنچه به دست آمده را به نام خودش بنویسد.

لحن گفتار حسینی در آن برنامه که مستقیم روی آنتن رفت سراسر مغرورانه بود و هیچ نشانه‌ای از تواضع و فروتنی در کلامش دیده نمی‌شد. نکته‌ای که حالا همه هم‌تیمی‌هایش هم به آن اشاره دارند و حتی کار به جایی رسیده که مدیران باشگاه به حدی ناراحت شده‌اند که از تصمیم شفر بر نیمکت‌ نشینی این دروازه‌بان کاملا حمایت کرده‌اند و عملا هیچ مخالفی را نمی‌توان در باشگاه استقلال یافت. شاید هم تصمیم مرد آلمانی به کنار گذاشتن حسینی از ترکیب اصلی به همین لحن گفتاری ارتباط داشته باشد. به هر حال شفر هم تجربیات زیادی در فوتبال دارد و حتما جملاتی که آقای دروازه‌بان پس از رکوردشکنی به زبان می‌آورد به آلمانی برای سرمربی استقلال ترجمه شده و شفر هم پی به رفتار دروازه‌بانش برده است.

۱۲۵ ۱۴  
آی اسپورت
2018-01-21 12:40:00
نظر دهید

۱۴ نظر
آرش
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۴۶
یادش بخیر دوستان استقلالی هی میفرمودند سید ما با اخلاقه بیرانوند شما بی اخلاق، سیدشون هم تو زرد از آب دراومد.
حمود
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۴۹
اگر زرندی برا شفر ترجمه کرده باشه حسینی کارش تمومه [رفیق اقا خاص]
sia
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۶
متاسفانه درسته
ولی میشه به حساب جوونیش گذاشت
امیدوارم همه این مدل صحبتش رو فراموش بکنن ، خودش، دوستاش و هم تیمی هاش و بقیه
امیدوارم
درسته که فقط استعداد شرط نیست
امیدوارم شخصیتی مثل جهانبخش داشته باشه
فروبی
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۳۱
25 ساله جوونه؟ جوون به زیر 20 سال میگن
sia
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۳۱

پس از این به بعد فقط به 20 ساله میگن جوون، یه اینا میگن میان سال، شاید هم نرسیده به میان سال، شاید هم کمی مانده به میانه!!
این کلمه جوونی یه چیزی شبیه بی تجربگی به خاطر سن پایین هستش (تو فرهنگ اروپایی این سن به هیچ وجه پایین و بی تجربه حساب نمیشه)
فروبی
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
فوتبال یه بازیکن از 17-18 سالگی شروع میشه تا 33-34 سالگی. بازیکن 25 ساله به نیمه راهش رسیده دیگه و کلمه جوون براش بی معنیه
۶
حامد
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۰۳
حالا اگه برانکو این کار رو کرده بودید می‌گفتید لجبازه و کیروشی پور هم می‌گفت احتمالا برادر مهدی رحتمی اون رو اندازه برانکو قبول نداره!!!
تاج کبیر
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۳۶
متاسفانه ظرفیت پایینی داشت..باید بدونه این رکوردها چیزی رو ثابت نمیکنه وتا رحمتی شدن راه درازی درپیش داره..من ک ازچشمم افتاد
پویا
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶، ۰۸:۰۳
تا رحمتی شدن، راه خیلی زیادی داره، علاوه بر اینکه رو همه ارسالها باید روی خط بایسته و دعا کنه، باید سالی ۲ تا گل از وسط زمین بخوره، دو تا گل بخوره که توپ قل بخوره تو گل و زننده ضربه در ناامیدی اینکه چرا ضربش انقدر بی جون بوده که به خط دروازه هم نمیرسه، یهو بفهمه گل شده. سالی ۱ دعوا تو بازیای حساسی مثل تراکتور و پرسپولیس بکنه، در حدی که یا قهرمانی رو بپرونه، یا برد دربی رو. به مربی تیم ملی هم هنوز نگفته کارآموز.
۱
مسعود
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۷
واقعا حسینی خیلی ساده هست فرودسی پور براش تله چیده بود متوجه نشد داستان چیه بردش تو حاشیه دیگه کارهای فردوسی پور تکراری شده فقط تعجبم از این بازیکنان چرا اینقدر ساده هستند آقا نرید نود چی میشه مگه میمیرید
___
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
یعنی چی فردوسی پور تله چید؟ پس این وسط عقل و منطق خودش کجا بود؟ ادمی که شعورش نمیکشید از همبازی های خودش حرف بزنه و تشکر کنه فردوسی پور واسش تله گذاشته؟؟ حسینی یه ادم کم ظرفیت بود که با چندتا بازی با تیم های دسته اولی و ته جدولی جوگیر شد و به اولین تیم خوبی که رسید یکی خورد و با خوش شانسی 3 تا نخورد
110
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
از بعد از بازی با پرسپولیس تا بازی با سایپا و حتی بازی با تراکتور نه استقلال مک جدی خورد نه حسینی؛ حالا این رکورد زدن باعث شدن از همه عالم طلبکار باشه
۸
AVA-86
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
اینکه خیلی از بازیکنا و حتی هوادارا معتقدند نود یه برنامه نحسه و باعث افت بازیکن میشه واقعا به خاطر نحسی برنامه نیست. فردوسی پور درست یا غلط زرنگترین و حرفه ایی ترین مجری ایرانه و طبیعتا برای جذابیت و جنجالی شدن برنامه اش یه سری سوالات رو مطرح می کنه که اون مهمون رو به چالش بکشه. البته بودند بازیکنای زرنگی که قصر در رفتند مثل جباروف که توی نود تو دام سوالات فردوسی پور نیفتاد. حسینی هم در کمال سادگی اسیر جو سازی رسانه ایی نود شد و جوری در مورد خودش حرف زد که اینگار کل کادر فنی و بقیه بازیکنا توی این رکورد شکنی نقش هویج رو ایفا می کردند.
علی ف
يكشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۵
یاد بگیریم دیرتر گول بخوریم کمتر اسطوره سازی کنیم .کلا این اواخر به آدمایی که زیاد شوآف میکنن خیلی بدبین شدم .طارمی هم اوایلی که مطرح شد بدجور رفتارای گل درشت داشت ماشین میبخشید به محرمی قراردادشو داوطلب کم میکرد بعد معلوم شد اصلش چیه الانم بشینین ببینین این آدمی که فقط داشت حرفای عوام فریب میزد که پرسپولیس بمن کاخ و بنز میداد ولی به عشق استقلال رفتم یخ حوض میشکوندم تو زیرزمین آتیش روشن میکردم گرم شم و... کارش به کجا میرسه دیدیم با این همه عشقش یک بازی نتونست تحمل کنه زد زیر همه چی !!!!!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر