فهرست
قهرمانی نیم‌فصل در سه بازی: پرسپولیس یا پارس؟
قهرمانی نیم‌فصل در سه بازی: پرسپولیس یا پارس؟

قهرمانی نیم‌فصل در سه بازی: پرسپولیس یا پارس؟

آی‌اسپورت- پارس جنوبی جم و پرسپولیس، دو تیمی که احتمالا قهرمان نیم‌فصل لیگ برتر از میان آن‌ها مشخص خواهد شد در دو هفته آینده بازی‌های سختی پیش رو دارند و این بازی‌ها احتمالا تکلیف قهرمانی نیم‌فصل را مشخص خواهند کرد. چهار هفته به پایان نیم فصل لیگ برتر باقی مانده و البته پرسپولیس یک بازی عقب‌افتاده هم با صنعت نفت آبادان دارد.

برانکو و شاگردان‌اش این هفته با پدیده بازی می‌کنند که چند هفته‌ای است از آمادگی دور شده اما هم‌چنان حریفی سخت است و می‌تواند برای پرسپولیس دردسرساز شود. آن‌ها ۶ امتیاز کمتر از پرسپولیس دارند و در رده چهارم هستند. تیم مشهدی چند مصدوم هم دارد و رضا مهاجری، سرمربی این تیم محدودیت‌هایی برای این بازی دارد. تیم او سال گذشته هم پرسپولیس که در نهایت قهرمان لیگ شد را آزار داد و امسال هم احتمالا رقیب سختی برای این تیم خواهد بود. در همین روز پارس جنوبی جم هم با فولاد بازی می‌کند که فراتر از انتظار نتیجه گرفته و هم‌امتیاز با پدیده است. پرسپولیسی‌ها امیدوارند فولاد بتواند در خانه اصلی‌ترین رقیب‌شان در جدول را متوقف کنند و کار را برای آن‌ها در صدر جدول راحت‌تر کنند.

۵ روز بعد از این دو بازی، پرسپولیس و پارس جنوبی جم در جم با هم بازی خواهند کرد. بازی دو تیم صدرنشین آخرین بازی دشوار دو تیم در نیم‌فصل و شاید مهم‌ترین بازی‌ها آن‌ها است. پارس جنوبی از آغاز لیگ صدرنشین بوده اما هیچ‌وقت با پرسپولیس روبه‌رو نشده تا مقابل برانکو و شاگردان‌اش که آماده‌ترین تیم دو سال اخیر ایران محسوب می‌شوند محک بخورند. مهدی تارتار و بازیکنان پارس جنوبی جم، جذاب‌ترین بازی این فصل را به نمایش گذاشته‌اند اما هم‌چنان مدعی قهرمانی بودن آن‌ها می‌تواند مورد سوال باشد. دو بازی پیش رو نشان خواهد داد که مدعی اول قهرمانی مثل سال گذشته پرسپولیس است یا جوان‌های تازه به لیگ برتر آماده پارس آماده‌اند این تیم را کنار بگذارند.

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-11-17 15:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علی
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۲
امسال هم مثل دو سال قبل پارس جنوبی را همچون استقلال خوزستان علم کرده اند تا روز آخر سر پرسپولیس را زیر آب کنند?!
پرسپولیس ❤
جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۰۳
تمام دنیا بسیج بشن پرسپولیس قهرمان میشه ❤❤
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر