فهرست
سه خبر در یک راستا؛  مجیدی سرمربی می‌شود؟
سه خبر در یک راستا؛ مجیدی سرمربی می‌شود؟

سه خبر در یک راستا؛ مجیدی سرمربی می‌شود؟

آی اسپورت - اخباری که در چند روز گذشته حوالی استقلال منتشر شده، کاملا به سمت و سوی قطعی شدن قریب‌الوقوع سرمربیگری فرهاد مجیدی در این تیم است. اول این‌که پروپئیچ استقلالی‌ها را به پرداخت بیش از 300 هزار دلار جریمه محکوم کرده و این یعنی منابع ارزی باشگاه برای جذب مربی خارجی، حتی از قبل هم محدودتر شد. یادتان باشد آن‌ها بیش از یک میلیون دلار هم باید به شفر و دستیارانش بدهند؛ حالا پول فسخ قرارداد با ایسما و منشا به کنار.

خبر دوم این‌که‌امیر قلعه‌نویی دیروز با صراحتی بی‌سابقه گفته برای فصل آینده به هیچ وجه به استقلال بر نمی‌گردد، چرا که از فحاشی هواداران این تیم دلخور است. خبر سوم هم این‌که شایعه شده فرهاد مجیدی لیست بازیکنان فصل بعد را به استقلال داده است. همه این‌ها یعنی فرهاد در یک قدمی نیمکت استقلال لیگ نوزدهم قرار دارد، اما آیا مدیران باشگاه فکر همه چیز را کرده‌اند؟

استقلال در این پنج بازی آخر فصل با فرهاد زیباتر، جوان‌تر و جسورتر شد و این برای خیلی از هواداران دلگرم‌کننده است، اما دو نکته را فراموش نکنیم؛ نخست این‌که از پنج بازی فرهاد، سه مسابقه او برابر تیم‌های حذف‌شده استقلال خوزستان، سپیدرود و العین بود که با پیروزی تمام شد و دو تای دیگر جلوی الدحیل و نفت آبادان که به مساوی انجامید. نکته دوم هم این‌که استقلال در این پنج بازی بدون استرس نتیجه‌گیری به میدان رفت، درست مثل پرسپولیس که جلوی السد با فراغ بال بهترین نمایش سالش را اکران کرد.

قرار نیست فصل بعد هم ساق بازیکنان استقلال همین قدر سبک و آزاد باشد. امیدواریم مدیران باشگاه در آستانه این تصمیم تاریخی، فکر همه چیز را کرده باشند. پای یک ستاره محبوب و مهم‌تر از آن یک تیم بزرگ وسط است.

۱۲    
آی اسپورت
2019-05-27 01:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر