فهرست
کفاشیان: کی روش با دیدار با ایتالیا مخالفت کرد/ مچ وزیر ورزش را خواباندم؟ من زورم به او نمی رسد!/ اتفاقات مسجد سلیمان پیشواز چهارشنبه سوری بود!/ پول اردوی اتریش را از کی روش قرض می گیریم!
کفاشیان: کی روش با دیدار با ایتالیا مخالفت کرد/ مچ وزیر ورزش را خواباندم؟ من زورم به او نمی رسد!/ اتفاقات مسجد سلیمان پیشواز چهارشنبه سوری بود!/ پول اردوی اتریش را از کی روش قرض می گیریم!

کفاشیان: کی روش با دیدار با ایتالیا مخالفت کرد/ مچ وزیر ورزش را خواباندم؟ من زورم به او نمی رسد!/ اتفاقات مسجد سلیمان پیشواز چهارشنبه سوری بود!/ پول اردوی اتریش را از کی روش قرض می گیریم!

آی اسپورت- علی کفاشیان پس از مراسم نامگذاری مهمانسرای تیم ملی فوتبال به نام شهیدرضایی مجد در خصوص آخرین وضعیت برگزاری دیدار دوستانه تیم‌های ایران و ایتالیا و اینکه آیا مهلت 10 روزه ارسال پول برای برگزاری این بازی تمام شده است، خاطرنشان کرد: مهلت 10 روزه برای واریز پول نبود بلکه برای این بود که ما نظر نهایی خود را در مورد این بازی بیان کنیم. البته وقتی با کی‌روش در این خصوص صحبت کردیم، او معتقد بود به جای اینکه با کلی پول تیمی مانند ایتالیا را به تهران بیاوریم بهتر است با همین پول دو سه تیم قدرتمند را به تهران بیاوریم و با آنها بازی کنیم، چون با این وضعیت شرایط به نفع فوتبال ما خواهد بود و از نظر فنی هم پیشرفت می‌کنیم. به همین خاطر ما مذاکرات خود را با فدراسیون فوتبال ایتالیا فعلاً متوقف کرده‌ایم. البته این بدان معنا نیست که به جای ایتالیا دو سه تیم صاحب‌نام به تهران بیایند بلکه قرار است دو سه تیمی به تهران بیایند که از نظر فنی به ما کمک کنند. مسلماً اینگونه بازی‌ها توانایی فنی بازیکنان را بالا می‌برد و باید برگزاری آنها کارشناسی شود. ما قرار بود تا آخر ماه مارس نظر نهایی خود را در خصوص دیدار دوستانه با تیم ملی فوتبال ایتالیا اعلام کنیم اما فعلاً این اتفاق رخ نداده است.

 چرا نسبت به عدم دعوتتان به چند جلسه گذشته رؤسای فدراسیون با وزیر ورزش معترض شده اید و اینکه آیا اختلافات شدید فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش کار شما را در یک سال آینده سخت نمی‌کند؟ 

البته ابتدا باید بگویم ما از نظر بودجه‌ای هیچ مشکلی برای سال آینده نخواهیم داشت و تفاهم‌نامه بودجه در این مورد امضاء شده است. در ضمن دعوت نکردن ما به جلسات دلیل بر این نیست که کارها متوقف باشد، چون تمام کارهای مربوط به فدراسیون در وزارت ورزش در حال انجام شدن است و حتی در تمام مراسم‌های ما نمایندگان وزارت ورزش حضور دارند. انشاءالله که کدورت‌ها تمام می‌شود.

 خیلی‌ها اعتقاد دارند شمت توانسته اید مچ محمود گودرزی را بخوابانید...

 چرا می‌خواهید ما را دعوا بیاندازید؟ من زورم به وزیر نمی‌رسد و کوچکتر از این هستم که بخواهم با ایشان دعوا کنم! اگر هم صحبتی کردم یا مطلبی مطرح شده به خاطر این بوده که دلم برای گودرزی تنگ شده است.

 بحث تغییر اساسنامه هیئت‌های ورزشی سراسر کشور و اینکه آیا این تغییرات به فدراسیون فوتبال هم می‌رسد؟ 

همانطور که رغبتی قبلاً مصاحبه کرده اساسنامه فدراسیون فوتبال مستقل است و به تأیید نهادهای مختلف هم رسیده است، این تغییری که از آن صحبت می‌کنند مربوط به اساسنامه‌ای است که 13 سال پیش و زمانی که من معاون ورزشی سازمان تربیت بدنی بودم، تصویب شده است. زمانی که فدارسیون فوتبال تعلیق شد یک اساسنامه به تأیید و تصویب رسید و قرار شد که اساسنامه فدراسیون فوتبال مستقل باشد. در این بین اساسنامه هیئت‌های فوتبال استان‌ها هم از اساسنامه فدراسیون نشأت می‌گیرد.

 حواشی بازی پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان و اعتراض سرخپوشان به پرتاب سنگ و آجر به داخل زمین...

چند ترقه منفجر شد که به خاطر پیشواز چهارشنبه‌سوری بود و سنگ‌ها از بیرون به داخل زمین پرتاب شد! در مجموع پرسپولیس باید حواسش را جمع می‌کرد و گل نمی‌خورد!

قرار بوده پیش از بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان بازیکنان پرسپولیس با چفیه وارد میدان شوند و کاپیتان این تیم هم وصیت‌نامه یکی از شهدا را قرائت کند اما این اتفاقات رخ نداده است:

ما به سردار مشایخی مأموریت دادیم تا این مسئله را پیگیری کند. قطعاً اگر ببینیم از عمد این کار انجام شده با آن برخورد می‌کنیم. البته سردار مشایخی همیشه در تهران است اما باید به این مسئله رسیدگی شود و کمیته انضباطی هم با آن برخورد کند.


تیم امید و قضیه جهانبخش و آزمون : اولویت ما تیم امید است و تلاش خود را انجام می‌دهیم تا آنها به المپیک راه پیدا کنند. کی‌روش هم موظف است طبق سیستم ما عمل کند و با تیم امید همکاری داشته باشد.  کی‌روش هم به فکر تیم خودش است و از اینکه این بازیکنان را در تیم خود داشته باشد دفاع می‌کند اما در نهایت ما باید اسامی این بازیکنان را رد کنیم، که ما هم اسامی این دو بازیکن را برای تیم امید رد خواهیم کرد.

اردوی اتریش ؟ : این اردو قطعاً برگزار می‌شود. البته هزینه آن تأمین نشده و باید پولش را از کی‌روش قرض بگیریم. قطعاً اردوی اتریش و بازی با شیلی برگزار خواهد شد.


     
آی اسپورت
2015-03-14 14:12:56
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر