فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ تراکتور جپاروف را نمی‌خواهد
صبحانه با آی اسپورت/ تراکتور جپاروف را نمی‌خواهد

صبحانه با آی اسپورت/ تراکتور جپاروف را نمی‌خواهد

آی اسپورت – خبرهای امروز را از واکنش سردار آزمون به شایعه تمایل بارسلونا به جذب او شروع کنیم. صبح دیروز خبری به نقل از مربی دروازه‌بانان روستوف مبنی بر اینکه آزمون می‌تواند در بارسلونا بازی کند منتشر شد. حالا آزمون به این شایعه واکنش نشان داده و در اینستاگرامش نوشت:«می‌گن از بارسا پیشنهاد دارم، از گنبد هم پیشنهاد ندارم چه برسد به بارسا»

افتخاری برکنار می شود؟

گویا اعضای هیات مدیره استقلال صبح امروز در یک نشست فوق العاده دیگر دور هم جمع می‌شوند و این بار فتخاری هم در جلسه شرکت می‌کند. شنیده شده اعضای هیات مدیره استقلال قصد دارند در این جلسه، رای به برکناری افتخاری بدهند چراکه خوب می دانند اگر این کار انجام نشود، وزیر ورزش حکم برکناری تک تک آنها را صادر خواهد کرد. حذف افتخاری احتمالا ضامن بقای هیات مدیره فعلی تا پایان فصل لیگ برتر می‌شود، هرچند در صورت ناکامی مقابل السد و پرسپولیس، احتمال حذف هیات مدیره هم وجود دارد.

ناراحتی برانکو از طارمی

مهدی طارمی در بازی با صبای قم به دلیل ۳ اخطاره بودن غایب است و به همین دلیل پرسپولیس را در سفر به قم همراهی نخواهد کرد.به گزارش نامه نیوز،این فرصت به طارمی این اجازه را داد تا به بوشهر رفته و با خانواده اش دیدار کند که البته طی یک هفته برای دومین بار این اتفاق افتاد.برانکو اما از این سفرهای متعدد ناراحت است و اعتقاد دارد این پروازهای طولانی باعث خستگی طارمی شده و احتمال ناآمادگی و در نتیجه مصدومیت او را بالا می برد.

تراکتور جپاروف را نمی خواهد

بعد از آنكه حکم فیفا ابلاغ شد استقلال به خاطر رای فیفا نمی تواند سرور جپاروف را به خدمت بگیرد، این شایعه مطرح شد که تراكتورسازی خواهان به خدمت گرفتن اوست. در همين ارتباط سرمربی تراکتورسازی ضمن تكذيب اين شايعه گفت: «صددرصد این مسایل را تکذیب می‌کنم. دیواری کوتاه تر از دیوار قلعه نویی گیر نیاورده‌اند که این ها را می گویند. البته دوستان نمی توانند در نقل و انتقالات یار بگیرند و این حرفها را می زنند. بازیکن ما را در نیم فصل گرفتند ولی جپاروف در برنامه ما نبوده است.»

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2017-01-28 07:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر