فهرست
نوری: هر طور شده عربستان را با امتیاز ترک می کنیم
نوری: هر طور شده عربستان را با امتیاز ترک می کنیم

نوری: هر طور شده عربستان را با امتیاز ترک می کنیم

آی اسپورت- محمد نوری کاپیتان تیم پرسپولیس در مورد تساوی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان و اینکه خیلی‌ها معتقدند بازیکنان پرسپولیس در لیگ برتر بی‌انگیزه هستند، گفت: من این حرف را قبول ندارم. هیچ بازیکنی برای باخت یا مساوی به زمین نمی‌رود. بازیکنان پرسپولیس زحمت خودشان را در این بازی یا بازی‌های قبل کشیدند، در ضمن شما شرایط تیم ما را هم در این بازی در نظر بگیرید. همه می‌دانند که پرسپولیس خسته بود در ضمن همه دیدند که شرایط خاصی در مسجدسلیمان وجود داشت.

ناکامی در لیگ برتر:  من قبول دارم که امسال در لیگ برتر ناکام ماندیم و نتایج خوبی نگرفتیم ولی مشکلات و اتفاقات متعدد باعث شد که با چنین وضعیتی مواجه شویم. حالا هم روی لیگ قهرمانان آسیا تمرکز کرده‌ایم و امیدواریم نتایج خوبی بگیریم تا ناراحتی هواداران پرسپولیس را حتی به اندازه‌ای کوچک جبران کنیم. هدف اول ما فعلاً این است که از گروه‌مان صعود کنیم.

دیدار با النصر : چون دو بازی قبلی را بردیم کارمان خیلی سخت است. مطمئناً النصر در زمین خود مقابل پرسپولیس خیلی انگیزه دارد و این کارمان را سخت می‌کند. با این حال ما هم دنبال برد هستیم و می‌خواهیم هر طور که شده عربستان را با امتیاز ترک کنیم. امیدوارم در این بازی نتیجه بگیریم و عیدی خوبی به هواداران بدهیم.

مصدومیت گابریل: من، دیگر بازیکنان و همچنین کادر فنی بابت این موضوع ناراحت شدیم. گابریل پسر و فوتبالیست خوبی است که نقش مهمی در خط هافبک ما داشت. مصدومیت گابریل اتفاقی ناراحت‌کننده بود و ظاهراً بیشتر از یک ماه او را در اختیار نخواهیم داشت. با این حال امیدوارم گابریل خیلی زود به جمع ما ملحق شود.

     
آی اسپورت
2015-03-14 15:07:08
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر