فهرست
از النصر تا سپاهان / گابریل چه بازی‌هایی را از دست می‌دهد؟
از النصر تا سپاهان / گابریل چه بازی‌هایی را از دست می‌دهد؟

از النصر تا سپاهان / گابریل چه بازی‌هایی را از دست می‌دهد؟

آی اسپورت – هافبک برزیلی پرسپولیس دیروز زیر تیغ جراحی رفت و  زمان دوری او حدود 5 هفته تخمین زده شده است. در صورتی که گابریل نتواند روند درمان را سریع‌تر طی کند، حدودا 5 بازی پرسپولیس در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا را از دست خواهد داد.

دو بازی از این 5 بازی، مهمترین بازی‌های این فصل سرخپوشان در لیگ قهرمانان هستند. برای رسیدن پرسپولیس به مرحله یک هشتم و سپس یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، سرگروهی این تیم در گروه A اهمیت زیادی دارد. رقیب اصلی پرسپولیس برای صدرنشینی النصر عربستان است که سه‌شنبه همین هفته در ریاض میزبان پرسپولیس خواهد بود و چهارشنبه 19 فروردین در تهران با سرخپوشان دیدار می‌کند. غیبت گابریل در بازی رفت قطعی است و احتمالا او در بازی برگشت هم غایب خواهد بود.

پرسپولیسی‌ها در ماه فروردین سه بازی مهم در لیگ برتر هم دارند. راه آهن، استقلال خوزستان و سپاهان سه رقیب بعدی پرسپولیس در لیگ هستند. گابریل به احتمال زیاد در دو بازی با راه آهن و استقلال خوزستان غایب خواهد بود و حضورش مقابل سپاهان هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

تیم درخشان در لیگ برتر بر خلاف لیگ قهرمانان به ماندن در لیگ و کسب رتبه‌ای آبرومند فکر می‌کند و برای این موضوع، نیاز به شکست دو تیم انتهای جدولی دارد.

     
آی اسپورت
2015-03-14 15:39:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر