فهرست
4 جام قهرمانی در اهواز ،تهران ،تبریز و اصفهان
4 جام قهرمانی در اهواز ،تهران ،تبریز و اصفهان

4 جام قهرمانی در اهواز ،تهران ،تبریز و اصفهان

آی اسپورت - در فاصله سه هفته مانده به پایان این فصل از لیگ برتر، پنج تیم بالانشین شانس قهرمانی دارند و از نظر آماری، احتمال کشیده شدن رقابت قهرمانی به روز آخر وجود دارد.در حال حاضر تیم‌های پرسپولیس، فولاد اهواز، استقلال، نفت و سپاهان در یک فاصله چهار امتیازی دارای شانس قهرمانی هستند و این مساله جدا از حساسیت و جذابیت زیادی که برای سه هفته پایانی به وجود می‌آورد، برنامه‌ریزی خاصی از سوی سازمان لیگ را برای برگزاری مراسم اهدای جام قهرمانی را می‌طلبد.
طبق برنامه هفته سی‌ام این رقابت‌ها، اگر هر پنج تیم تا روز آخر در کورس بمانند ، این مراسم باید در هر چهار شهر اهواز، تبریز، اصفهان و تهران تدارک دیده شود.مدیر روابط عمومی سازمان لیگ در این باره می گوید:« سازمان لیگ این آمادگی را دارد که بنابر نیاز هفته پایانی لیگ، نسبت به تهیه جام و تدارک مراسم اهدای جام به قهرمان این رقابت‌ها اقدام کند. در این ارتباط با حضور کارشناسان در روابط عمومی سازمان لیگ، بررسی‌های لازم را انجام داده‌ایم. با مطالعه گزارش‌ها و دیدن فیلم ورزشگاه‌ها، شرایط آنها را برای برگزاری مراسم بررسی کردیم و برای ارسال سه تا چهار جام به شهرهای مختلف کشور مشکلی نداریم.»
حجت ا.... بهمنی ادامه می دهد:« بدون شک تلاش خواهد شد که مراسم اهدای جام قهرمانی لیگ برتر با شکوه و با نظمی در خور شأن مسابقات برگزار شود و تمام مقدمات و امکانات لازم فراهم خواهد شد.»
     
آی اسپورت
2014-02-22 13:51:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر