فهرست
درخشان: دیواری کوتاه تر از پرسپولیس وجود ندارد
درخشان: دیواری کوتاه تر از پرسپولیس وجود ندارد

درخشان: دیواری کوتاه تر از پرسپولیس وجود ندارد

آی اسپورت- حمید درخشان در حاشیه تمرین امروز (شنبه) پرسپولیس درباره درگیری خانزاده و علیپور در تمرین امروز گفت: بازیکنان در تمرین محکم بازی می‌کنند که این اتفاق رخ داد و مشکل خاصی نبود.

 شرایط پرسپولیس پیش از دیدار با النصر : بازیکنان ما خسته هستند چراکه 4 بازی بیرون از خانه انجام دادند و این موضوع روی خستگی بازیکنان تاثیر می‌گذارد. امیدوارم در روزهای باقی مانده آنها به شرایط آمادگی بازگردند و بتوانیم مقابل النصر نتیجه بگیریم.

 گفته شده این تیم به دلیل نینداختن چفیه قبل از بازی با نفت مسجد سلیمان جریمه خواهد شد: هرچه از دستشان برمی‌آید انجام می‌دهند، آیا ما باید چفیه را با خودمان می‌بردیم؟ در آستانه بازی این چفیه را آوردند.

فحاشی ها: درباره فحاشی که شد بهتر است حرفی نزنیم. آنقدر این فحاشی‌ها زیاد بود که حتی نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم و جالب است که هیچکدام از این مسائل را ندیدند.

 گفته شده هادی نوروزی به دلیل نخواندن بیانیه روز شهید قبل از بازی جریمه خواهد شد: دیواری کوتاه‌تر از دیوار پرسپولیس وجود ندارد. فحش و ترقه را ندیدند اما این مسائل را مد نظر قرار دادند. نوروزی به دلیل حجم فحاشی که به او شد آن زمان در رختکن به گریه افتاده بود.

 کفاشیان گفته است، ترقه‌ها برای چهارشنبه سوری بوده و سنگ را هم از بیرون ورزشگاه پرتاب کردند: راست می‌گویند همه چیز به نفع آنها بوده است. سنگ را از بیرون انداختند؟ مگر استادیوم جای سنگ انداختن است؟ ترقه هم که برای  چهارشنبه سوری بوده و احتمالا پیشانی گابریل را هم از بیرون ورزشگاه شکاندند.

     
آی اسپورت
2015-03-14 18:13:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر