فهرست

آنچلوتی: کاسیاس دروازه‌بان ما در ال‌کلاسیکو است

آی‌اسپورت: کارلو آنچلوتی مربی رئال مادرید گفت هر کسی که در بازی با لوانته درون دروازه تیم قرار بگیرد، در ال‌کلاسیکو ایکر کاسیاس دروازه‌بان تیم خواهد بود. افت اخیر کاپیتان رئال مادرید باعث شده برخی خواهان کنارگذاشتن او شوند و آنچلوتی اعتراف کرد ممکن است به دروازه‌‌بان تیم ملی اسپانیا در بازی خانگی فرداشب برابر لوانته استراحت بدهد و کیلور ناباس را جانشین او کند.

مربی ایتالیایی در کنفرانس خبری گفت:«من هنوز درباره ترکیب بازی فردا تصمیم نگرفته‌ام اما تیمی را انتخاب می کنم که بازی را ببرد و هیچ کس را از حالا کنار نمی گذارم. اگر کیلور فردا بازی کند، کاسیاس در کلاسیکو بازی می کند. اگر کاسیاس فردا بازی کند در کلاسیکو هم بازی می کند.»

لغزش مقابل اتلتیک بیلبائو و ویارئال باعث شد رئال مادرید جایگاهش در صدر جدول را به بارسا تحویل بدهد ضمن اینکه کهکشانی‌ها 3-4 به شالکه باختند و با خوش‌شانسی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند. کارلتو اگرچه قبول دارد کارش با سختی روبرو شده اما خودش را آماده مقابله با فشار‌ها می داند:«رئال بزرگترین باشگاه جهان است و وقتی شکست می خوری با بزرگترین انتقادات جهان روبرو می شوی. بستگی به جایگاه دارد و این برای من مایه افتخار است. طبیعی است که تحت تاثیر قرار بگیریم اما این به معنی آن نیست که تسلیم شویم. ما تلاش و فداکاری بیشتری می کنیم تا روند را عوض کنیم. بازیکنان مشتاقند هر چه زودتر از این وضعیت خلاص شویم و مشکلات را حل کنیم. هنوز هر اتفاقی ممکن است بیفتد و این به ما انگیزه می دهد. وقتی هواداران سوت می زنند و هو می کنند، به خاطر ناراحتی‌شان است و من از این برای پیشرفت کارم استفاده می کنم.»

این مربی 55 ساله از بازگشت به موقع سرخیو راموس و لوکا مودریچ به آمادگی کامل استقبال کرد:«سرخیو خیلی خوب کار کرده و می تواند مثل لوکا به ما کمک کند. این دو نفر شخصیت دارند و ما همه از بازگشت آنها خوشحالیم.»

او درباره اظهارات فلورنتینو پرس درمورد اثرگذاری رسانه‌ها درباره گرت بیل گفت:«نمی دانم چون به این قضیه اهمیتی نمی دهم. رسانه‌ها تاثیری روی من ندارند چون من به بازیکنان تیم فکر می کنم و نه چیز دیگر.»

     
آی اسپورت
2015-03-14 18:30:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر