فهرست

بازگشت راموس، اطمینان آنچلوتی، افت رئال در نبود کاپیتان دوم

آی‌اسپورت: 39 روز گذشته از بازی رئال مادرید با سویا که سرخیو راموس در دقیقه هشت دچار پارگی همسترینگ شد و در این مدت تیم در یک بحران فرو رفته: حاصل عملکرد رئال در این مدت سه شکست، یک تساوی و سه پیروزی بوده.

رئال مادرید به خاطر نداشتن شخصیت در این برهه مورد انتقاد قرار گرفته و کارلو آنچلوتی می‌تواند بازگشت او را جشن بگیرد آن هم در حالی که هفته آینده در کاتالونیا به مصاف بارسلونا می روند.

راموس در این فصل 14 بازی را از دست داده که ده تایش به خاطر مصدومیت بوده، دو بازی محروم بوده و در دو دیدار هم استراحت کرده. با حضور او رئال 75 درصد بازی‌هایش را برده که در نبودش این آمار به 71 درصد کاهش یافته، 17 درصد بازی‌هایش را با داشتن راموس باخته که بدون او 21 درصد بوده. در حضور راموس در هر بازی رئال 1.09 گل خورده که این آمار در نبودش به 1.2 گل رسیده.

راموس گل زمینه‌ساز لادسیما را به ثمر رساند و در فینال جام جهانی باشگاه‌ها یکی از گل‌های رئال را زد که این دو گل 9 میلیون یورو به درآمد رئال افزود. او تا ژوئن 2017 قرارداد دارد و مذاکرات برای تمدید قراردادش هنوز به نتیجه نرسیده اما می داند پول برای تمدید قرارداد یکی از چهار مدافع برتر جهان در سال 2014 مساله مهمی نیست.

آنچلوتی برای بازی خانگی فرداشب برابر لوانته راموس را در ترکیب اصلی قرار می دهد و در کنارش از رافائل واران یا   پپه استفاده می کند.

لوکا مودریچ نیز بازی می کند هم به این خاطر که قبل از ‌ال‌کلاسیکو فرصت بازی رسمی داشته باشد و هم اینکه تونی کروس که در 88 درصد کل دقایق بازی رئال در این فصل حضور داشته، استراحت کند ضمن اینکه هافبک آلمانی چهارکارته است و اگر اخطار بگیرد، ال‌کلاسیکو را از دست می‌دهد. اما ایسکو که مثل آربلوا یک اخطار تا محرومیت فاصله دارد در ترکیب اصلی قرار می گیرد. در خط حمله هم جایگاه گرت بیل، کریستیانو رونالدو و کریم بنزما همچنان غیرقابل تغییر است.

     
آی اسپورت
2015-03-14 19:38:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر