فهرست
ایران0-3امریکا/ شروع بد در لهستان
ایران0-3امریکا/ شروع بد در لهستان

ایران0-3امریکا/ شروع بد در لهستان

آی‌اسپورت- تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه هفته سوم لیگ جهانی به مصاف آمریکا دارنده مدال برنز المپیک 2016 ریو رفت و مغلوب این تیم شد. هفته سوم لیگ جهانی والیبال در سطح یک از ساعت 19 و 55 دقیقه امروز (پنج شنبه) با دیدار ایران و آمریکا در شهر کاتوویتسا لهستان آغاز شد. ملی پوشان والیبال ایران در این دیدار که هفتمین جدال دو تیم در تاریخ لیگ جهانی بود، سه بر صفر و با امتیازهای 25 بر 17، 25 بر 22 و 30 بر 28 مغلوب آمریکا شدند تا در نخستین دیدار هفته سوم لیگ جهانی امتیازی کسب نکنند. تیم ملی والیبال آمریکا با کسب این پیروزی تعداد بردهایش با ایران برابر شد اما به دلیل امتیاز بیشتر (10 امتیاز) در جدول رده بندی بالاتر از ایران قرار گرفت.

سعید معروف، سید محمد موسوي، مسعود غلامي، امیر غفور، فرهاد قائمي و میلاد عبادي پور ترکیب شروع کننده تیم ایران برابر آمریکا بودند که مهدی مرندي براي دريافت و مصطفی حيدري نیز براي توپ گيري آنان را همراهی کردند. ایگور کولاکوویچ در ست های مختلف این مسابقه از فرهاد سال افزون، علی شفیعی، مجتبی میرزاجانپور، فرهاد نظری افشار و رضا قرا نیز استفاده کرد که جایگزین ترکیب شروع کننده تیم ایران شدند. تیم ملی والیبال آمریکا نیز این مسابقه را با ترکیب تیلور ساندر، جفری جندریک، میکا کریستنسون، بنجامین پتچ، توری دفالکو، دیوید اسمیت و اریک شوجی آغاز کرد.

سالن هالا اسپورتووا اسپودک با ظرفیت 11 هزار نفر میزبان مسابقه ایران و آمریکا بود، اما صندلی های زیادی در این سالن خالی بود. تعدادی از ایرانیان مقیم لهستان نیز خود را به سالن مسابقه رساندند و تیم ایران را در مدت این مسابقه تشویق کردند.

تیم ملی والیبال ایران روز شنبه در هشتمین مسابقه خود در دور مقدماتی لیگ جهانی سال 2017 از ساعت 22 و 55 دقیقه به مصاف لهستان میزبان می رود که این مسابقه در شهر لودز لهستان برگزار می شود.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-06-15 21:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
آتیلا
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۲۷
معروف اصلاً تراوت گذشته رو نداره، بازیکنای قدیمی باید کلاً کنار گذاشته بشن، بازی با لهستان که با تیم ذخیره بازی کردیم شاداب ترین بازی یکی دو سال گذشته بود...
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر