فهرست

گواردیولا: به رینا اعتماد دارم/ نویر به استراحت نیاز داشت

آی‌اسپورت: پپ گواردیولا مربی بایرن‌مونیخ گفت مانوئل نویر به این دلیل در دیدار تیمش برابر وردربرمن بازی نکرده که نیاز به استراحت داشته. پپه رینا با بازی در این دیدار نخستین دروازه‌بانی شد که در چهار لیگ معتبر اروپا بازی کرده.

نویر در 24 بازی قبلی بایرن در بوندس لیگا و هر هشت دیدار این تیم در لیگ قهرمانان اروپا درون دروازه تیمش بود و گواردیولا گفت:«می خواستم به مانوئل استراحت بدهم. من به پپه اعتماد دارم، او بازیکن باتجربه‌ای است.»

بایرن با 4 گل در زمین برمن به پیروزی رسید تا ششمین برد متوالی خود را با زدن 27 گل و خوردن تنها 2 گل به دست آورد؛ تنها هامبورگ در مارس و آوریل 1980 توانسته بود در این تعداد بازی 28 گل بزند و 3 گل بخورد. پپ درباره این دیدار گفت:«تیم من خوب بازی کرد و در طول مسابقه تمرکزش را حفظ کرد. ما کارمان را خیلی خوب انجام دادیم.»

بعد از گل توماس مولر، داوید آلابا از روی ضربه ایستگاهی دروازه میزبان را به زیبایی تمام باز کرد، سه گل آخر این مدافع اتریشی از روی ضربات ایستگاهی بوده و بایرن به رکورد هفت گل از روی این ضربات دست یافته. مولر دو پاس گل هم برای لواندوفسکی فراهم کرد و بهترین بازیکن بایرن بود. بایرن نسبت به وولفسبورگ که یکشنبه شب با فرایبورگ بازی دارد، 14 امتیاز بیشتر دارد.

     
آی اسپورت
2015-03-15 00:07:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر