فهرست

لیپی: دنبال یک تیم ملی باانگیزه هستم/ میلان تماس نگرفته

آی‌اسپورت: مارچلو لیپی مربی سابق تیم ملی ایتالیا احتمال حضورش روی نیمکت میلان و جانشینی مربی تحت فشار این باشگاه، فیلیپو اینتزاگی را رد کرد. لیپی ایتالیا را به قهرمانی جام جهانی 2006 رساند و با قهرمانی سال 2013 در لیگ قهرمانان آسیا با تیم چینی گوانگژو اورگرانده تنها مربی شد که هم در اروپا و هم آسیا برنده بالاترین جایزه باشگاهی شده؛ او در سال 1996 یوونتوس را به قهرمانی اروپا رسانده بود.

او سال گذشته بازنشسته شد و این اواخر شایعاتی درباره بازگشتش به سری آ مطرح شده اما این مربی 66 ساله گفت علاقه‌ای به فوتبال باشگاهی ندارد مگر اینکه سمت مدیر فنی باشد. لیپی گفت:«فکر نمی کنم در آینده مربی تیمی شوم، در واقع می توانم این را کاملا رد کنم. هیچ صحبتی از این که بخواهم به میلان بروم، نشده. می توانم مدیر فنی شوم اگر بخواهند اما هیچ کس با من تماس نگرفته. دوست دارم با یک تیم ملی باانگیزه کار کنم. البته این تابستان را بدون کار کردن استراحت می کنم و بعد سرحال بر می گردم. در سپتامبر یا اکتبر گزینه‌های پیش رو را بررسی می کنم و تصمیم می‌گیرم.»

میلان، تیم دهم جدول، دوشنبه در فلورانس با فیورنتینا دیدار می کند و امیدوار است بعد از هشت بازی خارج از خانه بدون برد بتواند برنده این بازی باشد. 14 سال است که این تیم چنین آماری نداشته و این فشار را بر اینتزاگی افزایش داده.

     
آی اسپورت
2015-03-15 00:21:48
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر