فهرست
معمای سیدجلال؛ کالدرون با چه کسی لج می‌کند؟
معمای سیدجلال؛ کالدرون با چه کسی لج می‌کند؟

معمای سیدجلال؛ کالدرون با چه کسی لج می‌کند؟

آی اسپورت - سرخپوشان تهرانی که هفته‌های پرنوسانی را در چهارده هفته گذشته رقابت‌های لیگ برتر پشت سرگذاشته اند، در فاصله یک هفته مانده تا پایان نیم فصل اول نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر خود را به صدر نزدیک کرد تا همچنان امیدوار به قهرمانی باشد. شاگردان کالدرون در دیدار هفته چهاردهم میزبان گل گهر بودند و در یک بازی سخت توانستند دو بر یک این تیم را شکست دهند و سه امتیاز ارزشمند را کسب کنند. اما این بار هم سرمربی آرژانتینی تیمش را دچار تغییر کرد تا نگرانی ها برای آینده را افزایش دهد.

کالدرون که با ترکیبی خوب و آشنا توانسته بود ذوب آهن را در اصفهان با سه گل شکست دهد، برای دیدار با گل گهر دوباره سیدجلال حسینی را نیمکت نشین کرد و کنعانی زادگان را به زمین فرستاد. اتفاقی که باعث تعجب هواداران این تیم هم شد. نقطه ضعف بزرگ در بازی با گل گهر نبود یک رهبر و بزرگتر داخل زمین بود که مشکلاتی را برای سرخپوشان ایجاد کرد. خصوصا در خط دفاعی که این تیم بسیار آشفته بود و بارها دروازه اش تهدید شد. درحالی که انصاری‌فرد امیدوار بود بعد از صحبت های انجام شده با کالدرون وی ترکیب تیمش را تغییر ندهد اما بازهم این اتفاق رخ نداد و سیدجلال بدون دلیل روی نیمکت نشست تا آشفتگی در زمین برای سرخپوشان بیشتر از قبل به چشم بیاید. باید دید او برای دیدارهای آینده بالاخره به ترکیب ثابت خواهد رسید یا خیر.

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-12-12 16:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
امیر
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۲۱
""نقطه ضعف بزرگ در بازی با گل گهر نبود یک رهبر و بزرگتر داخل زمین بود که مشکلاتی را برای سرخپوشان ایجاد کرد. خصوصا در خط دفاعی که این تیم بسیار آشفته بود""
چرا چرند میگی اقای نویسنده. کجا همچین چیزی که شما میگی حس میشد؟؟!!!
اقا شرافت داشته باشی
کالدرون داره چرخشی به 3 تا دفاع بازی میده هرکدومم بازی کنن تیم دفاعش مشکلی نداره. خود بازیکن ها هم مشکل ندارن. اینقد حاشیه درست نکنید.
۶
مسعود
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۲۹
شاش سگ از نوني كه نويسنده مي بره خونش پاك تره
۶
منتقد
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۱۱
سید جلال حسینی نمی تونه هر ۴ روز یک بازی انجام بده
کنار گذاشتن سید جلال در بازی با گل گهر بهترین تصمیم بود ولی میشد ۱۵ دقیقه آخر ازش استفاده کرد!

پرسپولیس با کالدرون افتاده روی دور برد و موفقیت و سوزش عده ای معلوم الحال طبیعی بنظر میاد
۶
فقط پرسپولیس
پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۳۷
مشکل اینه که شما سواد مربیگری ندارید و هرچی جلو دستتون اومد از رو شکم مینویسید و متوجه این نیستین که کالدرون داره از بازیکناش بخصوص مدافعین چرخشی استفاده میکنه که همشون رو فرم بمونن ضمنا بازیها فشرده داره برگزار میشه سید هم سنش دیگه رفته یکم بالا و نباید بهش فشار بیاد چون توی آسیا تیم بشدت به سید نیاز داره پس باید حفظ بشه برا آسیا
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر