فهرست

انریکه: با آمادگی کامل به مصاف سیتی و رئال می رویم

آی‌اسپورت: لوییس انریکه بعد از برد صفر-2 بارسلونا در زمین ایبار گفت تیمش در بهترین شرایط ممکن آماده دیدار با منچسترسیتی و رئال مادرید است. کاتالان‌ها با این برد که با دو گل لیونل مسی به دست‌ آمد، فاصله خود را با رئال مادرید به چهار امتیاز رساندند.

بارسا چهارشنبه این هفته در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با سیتی دیدار می کند و یکشنبه آینده به مصاف رئال می رود. انریکه در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:«ما به عنوان صدرنشین و با آمادگی کامل با رئال روبرو می شویم. فکر نمی کنم این مهمترین هفته فصل ما باشد اما قطعا هفته مهمی است. بازی برابر سیتی با تیمی است که می تواند کار را برای ما مشکل کند و برای این بازی باید از همین حالا آماده شویم. از بیرون همه چیز آسان به نظر می رسد اما وقتی وارد زمین می شوید می بینید توپ چقدر سریع به چرخش در می‌آید. ما در برابر ایبار بازی خوبی انجام دادیم.»

سرخی روبرتو در این بازی فرصت پیدا کرد در ترکیب اصلی بارسا قرار بگیرد و انریکه از بازی هافبک جوان تیمش راضی بود:«او بازی خیلی خوبی کرد و می تواند در هوا و زمین و در کارهای دفاعی برای تیم مفید واقع شود. از تیم جوانان او را می شناسم اما حیف که نمی توانم بیش از این به او بازی بدهم،‌ او بازیکن مهمی برای تیم است.»

     
آی اسپورت
2015-03-15 00:51:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر