فهرست

ونگر: ژیرو فوق‌العاده است/ فرش قرمز برای کسی پهن نمی شود

آی‌اسپورت: آرسن ونگر بعد از پیروزی صفر-3 آرسنال برابر تاتنهام قدرت ذهنی الیویه ژیرو را تحسین کرد که روی هر سه گل تیمش موثر بود. این مهاجم فرانسوی گل اول را زد و دو گل بعدی را به ترتیب برای آرون رمزی و متیو فلامینی ساخت در حالی که خیلی از آن بازی ضعیف برابر موناکو در لیگ قهرمانان که باعث شد جایگاهش را در دیدار جام حذفی برابر منچستریونایتد از دست بدهد، نمی گذرد.

مربی فرانسوی آرسنال در پاسخ به سوالی درباره ذهنیت ژیرو گفت:«این یکی از نقاط قوت او است. بازیکنی که تا 22 یا 23 سالگی در دسته سوم بوده و یکباره بازیکن بین‌المللی شده به قدرت ذهنی بالایی نیاز دارد. چون هیچ فرش قرمزی برای کسی پهن نمی شود و باید سخت کار کنی تا به خواسته ات برسی. او امروز فوق‌العاده بازی کرد. همه بازیکنان هجومی ما کیفیت انجام کارهای خاص را دارند اما مطمئنا نسبت به شش هفت ماه قبل به درک بسیار بهتری از یکدیگر رسیده‌اند و این باعث می شود همه خطرناک‌تر شوند.»

بازی به اندازه‌ای که نتیجه نشان می دهد برای آرسنال آسان نبود و این تیم تا گل دوم که در فاصله 9 دقیقه به پایان بازی زده شد، با مشکلات زیادی روبرو بود. ونگر ادامه داد:«ما بازی را در نیمه اول تحت کنترل داشتیم اما نتوانستیم از فرصت‌های خود خوب استفاده کنیم. در نیمه دوم به نظر می رسید انرژی‌مان ته کشید و وستهام بهتر از ما بود. اما اواخر بازی دوباره خطرناک شدیم و گل‌هایی زدیم که همه در آن مشارکت داشتند، این چیزی است که می خواهیم.»

     
آی اسپورت
2015-03-15 01:16:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر