فهرست
پیش‌بازی چلسی-ساوتهمپتون/ مردان مورینیو آماده جبران
پیش‌بازی چلسی-ساوتهمپتون/ مردان مورینیو آماده جبران

پیش‌بازی چلسی-ساوتهمپتون/ مردان مورینیو آماده جبران

آی اسپورت – شاگردان مورینیو و رونالد کومان در حالی به مصاف یکدیگر می روند که در هفته های گذشته نتایج چندان مناسبی کسب نکرده اند. چلسی قصد دارد با پیروزی در این دیدار و هموار کردن مسیر قهرمانی علاوه بر گرفتن انتقام توقف در بازی رفت، زخم حاصل از حذف در لیگ قهرمانان اروپا را کمی التیام ببخشد. آبی های لندن در 14 بازی اخیر خانگی شان در لیگ برتر شکست ناپذیر بوده اند. در دیدار های رو در رو ساوتهمپتون در 12 بازی گذشته، تنها یک بار طعم پیروزی را چشیده است.

 

  هفته بیست و نهم لیگ برتر

 

زمان بازی: 17:00

 

آب وهوا: صاف و آفتابی

 

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

 

 \"http://upload7.ir/uploads//4b9ed5d9556d9eda9ee6613e3afe69343dba003f.jpg\"

 

 

 

 

بازیکنان غایب

 

 

 

چلسی:

 

جان اوبی میکل

 

 

 

ساوتهمپتون:

 

جی رودریگس

 

امانوئل مایوکا

 

 

 

پیش بینی

 

چلسی بعد از حذف در لیگ قهرمانان اروپا نیاز دارد هرچه سریعتر به مسیر خود بازگردد. آن ها بهترین فرصت ممکن را در اختیار دارند و می توانند با برتری خانگی برابر ساتهمپتون، شانس قهرمانی شان را بیشتر کنند..

 

آبی های لندن هفته گذشته را با تساوی برابر پاری سن ژرمن و حذف از چمپیونز لیگ به پایان رساندند. این به این معناست که آن ها تنها 5 بازی از 11 بازی اخیرشان را با پیروزی پشت سر گذاشته اند.؛موضوعی که از ابتدای فصل به ندرت پیش آمده است.

 

ساوتهمپتونی ها بعد از سقوط به رده هفتم جدول بالاخره بعد از سه بازی ناکامی توانستند کریستال پالاس را شکست دهند. این طور که پیداست، شاگردان کومان آمادگی پیروز شدن در این دیدار را ندارند و کسب تساوی برای آن ها می‌تواند فراتر از حد انتظار باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-15 13:06:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر