فهرست
پیش‌بازی یونایتد- تاتنهام/ اولدترافورد، خانه محبوب تاتنهام
پیش‌بازی یونایتد- تاتنهام/ اولدترافورد، خانه محبوب تاتنهام

پیش‌بازی یونایتد- تاتنهام/ اولدترافورد، خانه محبوب تاتنهام

آی اسپورت – یونایتد امروز در اولدترافورد پذیرای تاتنهامی خواهد بود که در دو سفر قبلی اش به این ورزشگاه، 6 امتیاز را به لندن برده است. شاگردان فن خال بعد از حذف بحث برانگیز در جام حذفی برابر آرسنال به هیچ عنوان دوست ندارند در لیگ هم هواداران خود را ناامید به خانه بفرستند. پیروزی دیروز آرسنال باعث شد فاصله یونایتد با توپچی ها به عدد 4 برسد. شکست امروز در برابر تاتنهام هم می تواند برای شیاطین سرخ شرایط را بدتر از این کند، چرا که تاتنهامی، امتیازات خود را به یونایتد می رسانند و این فرصت برای لیورپول محیا می شود با کسب پیروزی، جایگاه آن ها را در رده چهارم جدول بگیرد.دیدار رفت این دو تیم در وایت هارت لین با تساوی بدون گل به پایان رسید..

 

 

هفته بیست و نهم لیگ برتر

 

زمان بازی: 19:30

 

آب وهوا: صاف و آفتابی

 

 

آرایش احتمالی دو تیم

 

  \"http://upload7.ir/uploads//a05484c0ca9b55152e1155cf7475793c90aab917.jpg\"

 

 

 

بازیکنان غایب

 

 

 

منچستر یونایتد:

 

رابین فن پرسی

 

آنخل دی ماریا

 

جانی ایوانس

 

 

 

تاتنهام:

 

----

 

 

 

 

 

پیش بینی

 

منچستر یونایتد در این مدت به هر نحوی خود را در جمع چهار تیم جدول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان حفظ کرده است. آن ها از ماه نوامبر تنها دو بازی خود را واگذار کرده اند..

 

تاتنهامی ها بعد از شکست ناامید کننده در فینال جام اتحادیه، بازی هایشان را در لیگ برتر یکی پس از دیگری با یروزی پشت سر گذاشته اند. آن ها انگیزه لازم برای جنگیدن بر سر سهمیه لیگ قهرمان اروپا با رقبای صاحب نام خود را دارند.

 

تنها کسب سه امتیاز این بازی برای دو تیم موثر خواهد بود. شاگردان پوچتینو در دو حضور قبلی شان در اولترافورد، دو پیروزی کسب کرده اند. باید دید شیاطین سرخ می توانند به روند برد های حریفشان در اولدترافورد پایان دهند.

     
آی اسپورت
2015-03-15 13:04:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر