فهرست
سیمئونه پس از سقوط آتلتیکو به رتبه چهارم لالیگا: راضی هستم!
سیمئونه پس از سقوط آتلتیکو به رتبه چهارم لالیگا: راضی هستم!

سیمئونه پس از سقوط آتلتیکو به رتبه چهارم لالیگا: راضی هستم!

آی اسپورت- به اعتقاد دیگو سیمئونه، آتلتیکومادرید حتی با تساوی ناامید کننده اخیر مقابل اسپانیول هم چیزی را از دست نداده است.

 سرمربی قهرمان فصل گذشته لالیگا سقوط تیمش به رده چهارم فصل جاری لالیگا را یک فاجعه نمی‌داند:«هنوز چیزی را از دست نداده ایم چون فصل ادامه دارد.سال گذشته هم همین حرف را می زدم. ویارئال، والنسیا و وسویا تیم های خوب این فصل هستند و البته امتیاز بزرگ والنسیا، عدم حضوردر رقابت های اروپایی است؛ آنچه باعث شده شاداب تر بمانند.»

 سیمئونه درباره داوری حرف برای گفتن ندارد:« داور در صحنه اخراج بازیکن ما، نزدیک به صحنه بود و من واقعا نظر خاصی ندارم. با وجود 10 نفره شدن در نیمه دوم بازی خوبی ارائه کردیم.در نیمه اول هم چند شانس خوب از جمله ضربه گریزمان داشتیم. به هر حال تصور می‌کنم در 3 سال و نیم اخیر نشان داده ایم چقدر گرسنه پیروزی هستیم. حتی 10 نفره هم به دنبال گل بودیم اما دروازه بان رقیب، نمایش خیلی خوب داشت و مانع رسیدن ما به آرزوهایمان شد.»

«ال چولو» دلیلی برای نارضایتی ندارد:« فرصت های زیادی خلق کردیم و کنترل بازی را در اختیار داشتیم پس دلیلی برای نارضایتی وجود ندارد.اینکه فرصت هایتان گل نشود، خیلی بهتر از این است که اصلا فرصت گلزنی خلق نکنید. تیم پله به پله رشد کرده و حالا منتظر بازی بعدی هستیم. راهی غیر از انتظار و پیشرفت نداریم.»

     
آی اسپورت
2015-03-15 12:43:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر