فهرست
۳گل در ۲۰دقیقه؛ تکرار رکورد ۱۱ساله پرسپولیس
۳گل در ۲۰دقیقه؛ تکرار رکورد ۱۱ساله پرسپولیس

۳گل در ۲۰دقیقه؛ تکرار رکورد ۱۱ساله پرسپولیس

آی اسپورت - پرسپولیس روز گذشته در هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد استقلال خوزستان را در اهواز شکست دهد. پرسپولیس در این بازی از همان ابتدا حملات گسترده‌ای روی دروازه استقلال خوزستان تدارک دید و تا دقیقه ۲۴ هر سه گل خود را وارد دروازه حریف کرد. آخرین باری که پرسپولیس موفق شده بود در نیمه اول ۳ بر صفر از حریف پیش افتاده و بازی را به سود خود به پایان برساند، در لیگ برتر دوازدهم بود که در تقابل با سایپا در نیمه اول ابتدا ۳ بر صفر از حریف پیش افتاد و در پایان هم بازی را ۴ بر یک برد.

هفته نوزدهم از لیگ یازدهم، آخرین باری بود که پرسپولیس موفق شد در ۲۰ دقیقه اول بازی ۳ گل به حریف بزند. در این بازی پرسپولیس میزبان شاهین بوشهر بود که در ۲۰ دقیقه اول بازی سه بار دروازه حریف را باز کرد و سپس دروازه این تیم باز شد تا نیمه اول ۳ بر یک به سود پرسپولیس خاتمه یابد؛ این بازی در پایان ۴ بر یک به پایان رسید.

اما حدود یازده سال از روزی که پرسپولیس این اتفاق را در خانه حریف رقم زد، می‌گذرد. ۱۴ دی ۱۳۸۵ هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد که پرسپولیس در فولادشهر به مصاف ذوب آهن رفت. در این دیدار پرسپولیس ابتدا ۳ بر صفر از میزبان پیش افتاد، اما در ادامه دو گل دریافت کرد. در پایان این بازی با برتری ۳ بر ۲ سرخپوشان به پایان رسید. اتفاقی که در لیگ برتر هفدهم بار دیگر برای سرخپوشان تکرار شد و این تیم در خانه حریف با ۳ گل از میزبان پیش افتاد.

۴ ۵  
آی اسپورت
2017-10-13 13:03:00
نظر دهید

۵ نظر
امید از تفت
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۰
تمرینی بود برای بازی با الهلال. انشاأالله توی بازی با الهلال می خواهیم 4 گل در 20 دقیقه را تمرین کنیم و نیمه دوم هم با زدن دو سه گل دیگه به فینال آسیا صعود کنیم. ما به این تیم امیدواریم.
۷ ۱
عمر الخریبین
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۶
خوب تمرینی بود تا دهنتون باز بشه . میخوام یه 5 تای دیگه بدم به خوردتون
گیرباز و م
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۲
با این بازی من دیروز خودمو خیس کردم.خدایا دربی رو چکار کنم
۴
عمر الخریبین
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۲
خوب تمرینی بود تا دهنتون باز بشه . میخوام یه 5 تای دیگه بدم به خوردتون
عمر الخریبین
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۶
چه خبرا ؟برانکو چکار میکنه؟روز سه شنبه کرک و پرش و میتکونم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر