فهرست
برنامه فیروز کریمی برای تحول ملوان؛ یک ربع اول گل بزن تا ببری!
برنامه فیروز کریمی برای تحول ملوان؛ یک ربع اول گل بزن تا ببری!

برنامه فیروز کریمی برای تحول ملوان؛ یک ربع اول گل بزن تا ببری!

آی‌اسپورت- با مروری بر روند نتیجه‌گیری اخیر ملوان یک نکته به چشم می‌آید. ملوان بازی‌ها را با حمله‌های مداوم شروع می‌کند و آنقدر فشار می‌آورد تا نهایتا دقیقه 15 به گل برسند.

فیروز کریمی در ملوان یک تاکتیک مشخص دارد؛ گل‌زنی در ابتدای بازی. کریمی که تیم بحران زده ملوان را تحویل گرفته بود در چند هفته اخیر فراتر از حد انتظار بود. کریمی تیمی را تحویل گرفت که در 16 بازی یک برد کسب کرده بود. ملوان از هفته پنجم تا قبل از آمدن کریمی فقط پنج تساوی کسب کرده بود. از هفته هفدهم که کریمی آمد از شش بازی 14 امتیاز کسب کرد. ملوان تا قبل از هفته هفدهم با 10 امتیاز در قعر جدول چسبیده بود و تنها امید انزلی‌چی‌ها روی دادن معجزه بود. حالا معجزه رخ داد و ملوان با بیست و چهار امتیاز به رتبه یازدهم رسید.

فیروزخان لیگ را با یک تساوی جلوی صبای‌قم شروع کرد. سپس در دیداری خانگی تراکتورسازی را متوقف کرد. روند پیروزی‌های ملوان از هفده نوزدهم و مقابل پرسپولیس کلیک خورد. از هفته چهارم که ملوان همین پرسپولیس را برده بود دیگر بردی نداشت. ملوان این بازی را با گل دقیقه 17 پژمان نوری پیروز شد. سپس این تیم در خانه راه‌آهن را سه تایی کرد. گل دقیقه 9 فرزاد حاتمی، آغاز سایر گل‌های تیم بود. ملوان در هفته بیست و یکم به خوستان رفت و استقلال این شهر را هم سه تایی کرد. باز هم حاتمی در دقیقه سه و پژمان نوری در دقیقه 10 برای ملوان گلزنی کردند. قوی سپید انزلی در آخرین بازی سال 93 هم زردپوشان اصفهانی را شکست داد. در این بازی هم فرزاد حاتمی دقیقه 16 برای ملوان گل زد. 

     
آی اسپورت
2015-03-15 13:52:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر