فهرست
واکنش خط‌خورده‌ها؛ سکوت در آخرین سنگر!
واکنش خط‌خورده‌ها؛ سکوت در آخرین سنگر!

واکنش خط‌خورده‌ها؛ سکوت در آخرین سنگر!

آی اسپورت – حضور نام سیدجلال حسینی، وریا غفوری، سیدحسین حسینی و کاوه رضایی در لیست استندبای تیم ملی احتمالا به معنای حذف آنها از لیست نهایی تیم ملی در جام جهانی است. هرچند عده‌ای معتقدند سیدجلال و وریا احتمالا به فهرست نهایی تیم ملی بازخواهند گشت. از دیروز که لیست نفرات تیم ملی برای اردوی ترکیه اعلام شد، واکنش رسمی و خاصی از این خط‌خوردگان صاحبنام دیده نشده است. فقط حسین حسینی بود که در مصاحبه‌ای اعلام کرد خط خوردنش از تیم ملی با توجه به نیمکت‌نشینی‌اش در استقلال، لااقل برای خود او قابل پیش‌بینی بود.

از کاوه رضایی هم هنوز کوچکترین واکنشی دیده نشده است. اما سیدجلال و وریا اعتراض‌های کوچکی در فضای مجازی از خود نشان داده‌اند. دیشب وریا در اینستاگرام خود یک استوری منتشر کرد که در آن آهنگ معروف «آخرین سنگر سکوته» در حال پخش است. علیرضا کریمی کشتی‌گیر تیم ملی هم بعد از باخت مصلحتی‌اش در جام جهانی برای نخوردن به کشتی گیر اسرائیلی، در استوری خود بخشی از همین آهنگ را منتشر کرده بود. سیدجلال حسینی هم پستی منتشر نکرده ولی پست اینستاگرامی علی کریمی را که در حمایت از خودش بود پسندیده و لایک کرده است!

۸ ۳  
آی اسپورت
2018-05-21 14:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
گرشاسبی
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۱۱
وقتی سیدجلال گل پیروزی ما را به الجزیره زد دلم لرزید که او از تیم ملی خط می‌خورد.
عمله یاب
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۵:۲۴
همون لایکی که جلال حسینی کرد کافی بود که صلاحیت خودش رو خدشه دار کنه. البته برانکو هم پست کریمی رو لایک کرد. همونی که میگفت نظری ندارم. امیدوارم از این لیست فقط کاوه از استندبای دربیاد و جایگزین شه. نه ووریا نه جلال حسینی صلاحیت ندارن. تیم ملی جنگنده با وفا میخواد. نه وقتی که تو لیست استندبای میری رم کنی و بزنی زیر همه چی. اتفاقا خیلی هوشمندانه گذاشتشون توی استندبای که ببینه ری اکشن هاشون چیه. خطشون که نزده این شدن. خط میزد چیکار میکردن؟ فحش ننه به کیروش میدادن؟
مارال
دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۱۱
جنازه سید جلال می ارزه به صد تا دفاع ، بهترین دفاع راست در حال حاضر فقط و فقط و فقط وریاست ، دیوانه وار عاشق بازی وریا ام دیووواااانه واررر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر