فهرست
مجیدی با چه استدلالی سرمربی امیدها شد؟
مجیدی با چه استدلالی سرمربی امیدها شد؟

مجیدی با چه استدلالی سرمربی امیدها شد؟

آی اسپورت - در روزهایی که اقلا تکلیف وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با تیم امید ایران مشخص است و همین دیروز نصرالله سجادی با گفتن این جمله که: «ما دخالتی در انتخاب سرمربی تیم امید مثل باقی تیم‌های المپیکی نداشتیم و فدراسیون به عنوان مسئول این انتخاب بایدپاسخگو باشد» قطع امیدشان را از تیم امید اعلام کردند. باید نوشت قطع امید چون همین ویدئو را مازیار ناظمی سخنگوی وزارت ورزش بازنشر داده و نوشته است: «مسئولیت تیم المپیک با فدراسیون فوتبال است و باید پاسخگو باشد.»

در چند روزه اخیر نقل قول‌هایی از مسئولان عالی ورزش شده بود که امیدی به این تیم امید نیست و حالا فرقی ندارد چه کسی سرمربی‌اش باشد. در حالی که به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی این جسارت را داشته و با شجاعت تیمی را قبول کرده که حتی مسئولانش توان اداره‌اش را نداشتند و از حالا دارند از زیر بار شکست احتمالی‌اش شانه خالی می‌کنند. این تیم با این شرایط و بلایی که در دوره کرانچار بر سرش آمده یا تیم ۴ سال قبل خاکپور و مایلی و آن همه هزینه که برایش شد، هرچه شود شاهکار کرده است اما این قابل تحسین است که مجیدی با شهامت از صعود می‌گوید وقتی همه تنهایش گذاشته‌اند تا زمین بخورد!

نکته جالبتر اما زمانی است که یک مسئول از درون فدراسیون تاج به حمایت از او بلند شده. آقای معینی مسئول کمیته جوانان در این باره آن طور که بانک ورزش نقل کرده، گفته است: «او گزینه خوبی برای تیم امید است چرا که با انگیزه و پرتلاش بوده و با تفکرات این مربی جوان آشنا هستم. او 10 سال با مربیان خوب در امارات کار کرده و تجارب خوبی به دست آورده است. معتقدم باید از مجیدی حمایت شود تا بتواند در تیم ملی با دلگرمی و انگیزه فعالیتهای خود را انجام دهد.»

مجیدی ۵ هفته هدایت استقلال را بر عهده داشته و نتایج درخشانی گرفته، طوری که گزینه سرمربیگری دائمی تیم باشد. او بخشی مهم از فوتبال دو دهه اخیر ماست که سال‌های حضورش در امارات خیلی برجسته نیستند در میان‌شان. کاش از شهامت و دانش فنی مجیدی اگر چیزی دارد می‌گفتید آقای معینی.

خبرآنلاین

  ۳  
آی اسپورت
2019-06-17 23:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Hosein
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۳۳
حالا فرهاد مربی شد باید سرکوفت بزنید یا حمایت کنید
۳
احسان
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۰۹:۰۸
از سید حسن خمینی بپرسید
...
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۱۲
میخواستن از کیسه بندازنش بیرون، سرمربی تیم امیدش کردن. به عبارتی تیم امید رو به خاطر کیسه سر بریدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر