فهرست
گزارش روز: دبیرکل جدید فدراسیون منتقد سرسخت کی روش/ کفاشیان: یک سناریو جدید در فدراسیون درست؛ به کی روش گفتم طرف حساب تو من هستم نه اسدی!
گزارش روز: دبیرکل جدید فدراسیون منتقد سرسخت کی روش/ کفاشیان: یک سناریو جدید در فدراسیون درست؛ به کی روش گفتم طرف حساب تو من هستم نه اسدی!

گزارش روز: دبیرکل جدید فدراسیون منتقد سرسخت کی روش/ کفاشیان: یک سناریو جدید در فدراسیون درست؛ به کی روش گفتم طرف حساب تو من هستم نه اسدی!

آی اسپورت- پس از جلسه روز پنجشنبه این دو در حضور رئیس فدراسیون فوتبال، کارلوس کروش قصد داشت به صورت جداگانه با دبیر کل جلسه ای را برگزار کند. در آن نشست، اسدی مقابل کفاشیان به کروش گفت: «ما از عملکرد شما راضی نیستیم و دستاوردی برای فوتبال ما نداشته اید.»

کروش ترجیح داد در آن جلسه چیزی نگوید تا شنبه رودرو و بدون حضور رئیس، با اسدی بحث کند. کروش پیش از این شنیده بود دبیر کل جدید مخالف سر سخت اوست. پس از آخرین جلسه کمیته فنی که برای بررسی وضعیت تیم های جوانان و نونهالان برگزار شد، خبرهایی به گوش کروش رسیده بود، خبرهایی که حکایت از انتقادهای اسدی از او در این جلسه داشت. دبیر کل جدید گفته بود: «مربی تیم ملی باید معلم باشد ولی کروش این اخلاق را ندارد.» او به همراه احسانی دیگر عضو کمیته فنی، به انتقاد از عملکرد فنی کروش هم پرداخته بودند. 


این خبرها به گوش کروش رسید با این حال تا روز پنجشنبه هفته گذشته و پیش از جلسه با اسدی و کفاشیان، همه چیز  در حد شایعه بود. اما در جلسه آن روز کروش متوجه شد که این شایعات حقیقت دارد و دبیر کل علیرغم حضور کوتاه مدت در فدراسیون، منتقد عملکرد 5 ساله اش در تیم ملی است. سرمربی تیم ملی شنبه بی آنکه رئیس فدراسیون را در جریان بگذارد به دیدار اسدی رفت و با او بحث کرد که چرا گفته است: «دستاوردی برای تیم ملی نداشته.» اسدی در این جلسه بار دیگر روی حرف های خود تاکید کرد و این بار حتی گفت: «شما کاری برای فوتبال ما نکرده ای...» کروش هم رو به اسدی گفت: «اگر من کاری نکرده بودم و هیچ دستاوردی نداشتم، چطور ممکن است مردم ایران خواهان ادامه همکاری ام با تیم ملی باشند؟» کروش همچنین گزارشی از تمام دستاوردهایش از جمله حضور دژاگه و قوچان نژاد(که نقش کلیدی در صعود ایران به جام جهانی داشت)، استفاده از بازیکنان جوان در تیم ملی به ویژه در جام ملت ها، عملکرد خوب ایران در جام جهانی و.... ارایه داد با این حال دبیر کل فدراسیون فوتبال گفت که توقعات آنها بسیار بیشتر است و او باید نتایج بهتری به دست می آورده.

بحث و اختلاف نظر در این نشست بالا گرفت و سرانجام کروش با حالت عصبانی فدراسیون فوتبال را ترک کرد. او از علی کفاشیان خواست که وارد ماجرا شود و  مشکل را حل کند. هر چند رئیس فدراسیون فوتبال می گوید مربی پرتغالی دیگر با اسدی جلسه نگذارد اما سرمربی تیم ملی از این بابت احساس نگرانی می کند. او معتقد است اگر چنین مشکلی حل نشود و دبیر کل جدید با او سرناسازگاری بگذارد، در بلند مدت مشکلات کلیدی به وجود خواهد آمد. علی کفاشیان هم در واکنش به اتفاقات رخ داده،  می گوید: «سناریوی جدیدی در فدراسیون فوتبال درست شده که اگر حلش نکنیم، چند سکانس دیگر خواهد داشت. چند بار به کروش گفتم که طرف مقابل تو من هستم، نه فرد دیگری. اگر می خواهی حرف بزنی با من حرف بزن ولی خودش خواست که با اسدی جلسه بگذارد. در واقع کروش خودش دنبال دردسر است! هنوز هم تاکید می کنم کروش اگر حرفی دارد باید با من بزند.» 

     
آی اسپورت
2015-03-15 12:55:21
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر