فهرست
نکته روز: تداوم کری خوانی روزنامه استقلال جوان؛ سال 1390+4
نکته روز: تداوم کری خوانی روزنامه استقلال جوان؛ سال 1390+4

نکته روز: تداوم کری خوانی روزنامه استقلال جوان؛ سال 1390+4

آی اسپورت- ابتدای هفته گذشته بود که بعد از رقم خوردن دهمین شکست فصل پرسپولیس تهران، روزنامه هوادار باشگاه رقیب با انتشار تصویر بازیکنان پرسپولیس که عدد 10 را به دوربین نشان می دادند، دور جدیدی از کری خوانی های زرد روزنامه های حامی دو باشگاه را آغاز کرد. تنها یک روز بعد، روزنامه پیروزی به سراغ نظرسنجی یک هفته قبل نود رفت و ستاره های محبوب دو باشگاه را در یک ظرف مقایسه قرار داد تا اینطور استدلال کند که استقلالی ها در دو دهه اخیر خالی از اسطوره بوده اند. حالا دوباره نوبت به روزنامه استقلال جوان رسیده است تا عکس یک ویژه نامه نوروزش را به فرهادِ مجیدی در حال نشان دادن عدد 4 به سکوهای پرسپولیسی مزین کند. اتفاقی که البته ارتباطی به سال 93 ندارد اما به روند نه چندان دلنشین کری خوانی میان دو روزنامه چرا. 

بده بستان این روزهای روزنامه های هوادار دو باشگاه محبوب پایتخت، شاید نمادی از وضعیت اطراف دو باشگاه باشد. البته که حتی در اسپانیا، روزنامه های حامی رئال و بارسا نیز کری هایی برای هم می خوانند اما این کری ها اساسا قرار نیست «شان خبر» را زیر سوال ببرند و اولویت کار رسانه ای را به کری های دبستانی بدهند. جدا از این، هر دو روزنامه ایرانی مذکور، به لحاظ کار گرافیکی در شمار ضعیف ترین رسانه های ایرانی قرار دارند.

  ۱  
آی اسپورت
2015-03-15 12:59:24
نظر دهید

۱ نظر
گتاب سیتی وچون
يكشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۳، ۱۳:۵۰
واقعا استقلالیا عقده ای هستن و فقط ادعای تاریخ میکنن,واسه چی افتخارات یک هفته اخیرو ننوشته که مشت بروسلی یا کرار که به خبرنگار کتک زده واقعا که تازه۴کذایی که خوشحالی نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر