فهرست
مدافع پرسپولیس بازی با النصر را از دست داد/ حاتمی: شاید بستری شوم
مدافع پرسپولیس بازی با النصر را از دست داد/ حاتمی: شاید بستری شوم

مدافع پرسپولیس بازی با النصر را از دست داد/ حاتمی: شاید بستری شوم

آی اسپورت- بابک حاتمی به خاطر عفونت انگشت پا به احتمال خیلی زیاد نمی‌تواند در بازی با النصر، پرسپولیس را همراهی کند.

مدافع - هافبک راست پرسپولیس در بازی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان با وجود جوش چرکی که در انگشت پایش وجود داشت به میدان رفت و این مسئله باعث عفونت انگشت پای این بازیکن شد. 

خود بابک حاتمی در این باره می گوید:  متأسفانه اصلاً وضعیت خوبی ندارم و بعد از عمل جراحی جزئی که روی انگشت پایم انجام دادم به سختی می‌توانم پای خود را روی زمین قرار دهم. وقتی دیدم عفونت انگشت پایم خیلی جدی است صبح امروز به بیمارستان آتیه رفتم و دکتر گفت که حتماً باید عمل سطحی روی آن انجام شود. در حال حاضر هم باید تا چند روز آنتی بیوتیک مصرف کنم تا عفونتم از بین برود و حتی دکتر تأکید کرده است اگر عفونتم با قرص از بین نرفت باید در بیمارستان بستری شوم.

با این وضعیتت با کاروان پرسپولیس به عربستان می روی؟ 

 باید ببینم تا عصر امروز وضعیتم چطور خواهد بود. الان که نمی‌توانم پایم را روی زمین قرار دهم و چنانچه عصر هم این شرایط را داشته باشم بعید است تیم را در این سفر همراهی کنم. خیلی دوست داشتم در بازی با النصر تیم را همراهی کنم اما با این وضعیت بسیار بعید است بتوانم در این مسابقه بازی کنم و شاید هم قسمت نیست که در این بازی به میدان بروم. حتی اگر انگشت پایم خوب شود به خاطر مصرف آنتی‌ بیوتیک بدنم ضعیف می‌شود و در آن صورت شرایط مناسبی برای بازی کردن نخواهم داشت. البته اگر عصر درد نداشته باشم برای زیارت خانه خدا هم که شده با تیم به عربستان خواهم رفت.

 

     
آی اسپورت
2015-03-15 13:11:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر