فهرست

کفاشیان: من بوی رفتن کی‌روش را احساس نمی‌کنم/ مگر بچه بازی است که او قهر کند؟

آی اسپورت- علی کفاشیان ظهر امروز در جمع خبرنگارانی که برای پیگیری اخبار فدراسیون فوتبال به این فدراسیون آمده بودند، گفت: از آقای حسینی (مدیرروابط عمومی فدراسیون فوتبال) خواستم امروز در محل سالن کنفرانس روابط عمومی فدراسیون فوتبال جلسه‌ای برای آقای کی‌روش ترتیب دهد که اگر لازم بود، نقطه نظرات خود را با خبرنگاران در میان بگذارد.

 ناراحتی کی روش پس از جلسه با اسدی : روز گذشته کی‌روش با دکتر اسدی جلسه‌ای داشت و با هم در خصوص مسائل مختلف صحبت کردند. آنها باید با هم آشنا می‌شدند. «چه کسی گفته است کی‌روش پس از جلسه با اسدی ناراحت بوده است؟»  بالاخره باید ما و دکتر اسدی با کی‌روش نشستی می‌گذاشتیم و سرمربی تیم ملی با دبیرکل فدراسیون آشنا می‌شد. ما برای تمام سرمربیان تیم‌های ملی همین برنامه را خواهیم داشت.

کی‌روش روز گذشته پس از نشست با اسدی عنوان کرده است با دلی شکسته فدراسیون را ترک می‌کند:  دیگر اشکم را در نیاورید! کی‌روش با دبیرکل فدراسیون فوتبال صحبت کرده و در ادامه هم مواردی میان آنها مطرح خواهد شد. کی‌روش در نهایت با من در ارتباط است و این من هستم که تصمیم‌گیرنده نهایی خواهم بود. کی‌روش در موارد مختلف با مسئولان فدراسیون صحبت خواهد کرد و اگر موردی باشد با من در میان خواهد گذاشت.

سردار و جهانبخش : ما از قبل به کی‌روش گفته بودیم برای این مرحله باید این دو بازیکن در اختیار تیم امید باشند. کی‌روش می‌تواند در اردوی اتریش و بازی دوستانه با سوئد و اتریش از بازیکنان دیگر استفاده کند و پس از آن دوباره آزمون و جهانبخش را به اردوی تیم ملی دعوت کند. در این زمینه تصمیم نهایی را ما می‌گیریم و اگر لازم باشد خاکپور و کی‌روش باهم نشستی خواهند داشت. 

 دلایل عدم حضور کارلوس کی‌روش در محل فدراسیون: کی‌روش کاری نداشته که به فدراسیون بیاید. قطعاً اگر لازم باشد او به فدراسیون خواهد آمد. 

 نشست کی‌روش و خاکپور :  اگر قرار به برگزاری جلسه بین سرمربیان تیم‌های ملی و امید باشد این نشست در محل آکادمی ملی فوتبال برگزار خواهد شد.

قهر کی روش  : قهر چیست، مگر بچه بازی است؟!

 تفکیک وظایف بین اعضای این فدراسیون : اسدی دارد کار خود را انجام می‌دهد و مسئولیت خاص خودش را دارد. کی‌روش هم همین شرایط را دارد. 

 چرا دبیرکل فدراسیون فوتبال از گفت‌وگو با خبرنگاران خودداری می‌کند؟ :‌ همه که مانند من خوش‌اخلاق نیستند!

 این موضوع از سوی سرمربی تیم فوتبال امید عنوان شده مبنی بر اینکه این تیم با در اختیار گرفتن آزمون و جهانبخش قدرت خود را به کی‌روش نشان خواهد داد: اینجا بحث قدرت نیست. ما با توجه به نیاز تیم امید تصمیم گرفتیم، آزمون و جهانبخش را در اختیار این تیم قرار دهیم.  تیم ملی فوتبال کشورمان بازی‌های تدارکاتی مهمی پیش رو دارد که با این شرایط تمام بازیکنان باید در اختیار تیم ملی باشند اما شرایط تیم امید در مرحله انتخابی المپیک به گونه‌ای است که باید آزمون و جهانبخش با این تیم به میدان بروند.   در مسابقات فوتبال انتخابی قهرمانی جوانان آسیا نیز کارلوس کی‌روش قصد داشت از آزمون در تیم ملی استفاده کند اما او را با توجه به نیاز تیم جوانان کشورمان در اختیار این تیم قرار دادیم و مشکلی هم پیش نیامد. اطمینان داریم که این بار هم مشکلی به وجود نمی‌آید و کی‌روش اعتراض نخواهد کرد.

 کی‌روش چون پشت دیدار دوستانه تیم ملی ایران با ایتالیا عباس ترابیان بوده با برگزاری این بازی مخالفت کرده است؟:   این چه بحثی است؟ این مسئله ربطی به ترابیان ندارد. کی‌روش گفت صلاح نمی داند در این مقطع با ایتالیا بازی کنیم و باید به مصاف تیم‌های دیگر برویم. در این خصوص کی‌روش چند گزینه را مدنظر دارد که در حال هماهنگی برای برگزاری بازی با آنها هستیم.

آیا بوی رفتن کارلوس کی‌روش می‌آید؟: من که چنین بویی را احساس نمی‌کنم!

     
آی اسپورت
2015-03-15 13:47:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر