فهرست
مودریچ: من منجی رئال نیستم
مودریچ: من منجی رئال نیستم

مودریچ: من منجی رئال نیستم

آی اسپورت – لوکا مودریچ بعد از چهار ماه امروز درترکیب اصلی تیمش مقابل لوانته به میدان می رود. آخرین باری که مودریچ درترکیب اصلی تیم آنچلوتی قرار گرفته بود، چهار ماه و یک هفته پیش در دیدار مقابل رایو وایکانو بود.

رئال و آنچلوتی دراین مدت بی صبرانه منتظربازگشت هافبک کروات به ترکیب کهکشانی ها بودند  و مودریچ در گفت وگویی با نشریه کروات اسپورتسکه نووستی دراین مورد اینطور می گوید:\" وقتی به ترکیب رئال برگشتم و داشتم کنار زمین گرم می کردم، هواداران رئال واقعا من را تشویق کردند و این خیلی به من کمک کرد. واقعا متعجب شدم و انتظار چنین چیزی را نداشتم. اما نمی خواهم به چشم یک منجی به من نگاه کنند. در فوتبال جایی برای منجی برای تیمها نیست.\"

مادرید در سه بازی اخیر خود دو شکست و یک تساوی را پشت سرگذاشته و مودریچ اعتراف کرده که این تیم در شرایط خوبی به سر نمی برد. \" این رئال مادرید واقعی نیست ولی مطمئن هستم که رئال واقعی را به زودی خواهید دید\" مودریچ دردفاع از آنچلوتی گفت:\" می دانیم که او تجربه زیادی دارد و بازیکنان زیاد در این مورد با هم حرف می زنند. بازی با لوانته ساده نیست. برای اینکه بازی بعدی ما ال کلاسیکو خواهد بود و ما ازنظر روحی به پیروزی در این بازی نیاز داریم\"

 

 

     
آی اسپورت
2015-03-15 14:21:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر