فهرست
طوفانی‌ترین شروع پرسپولیس برانکو؛ گلزن‌تر از همیشه
طوفانی‌ترین شروع پرسپولیس برانکو؛ گلزن‌تر از همیشه

طوفانی‌ترین شروع پرسپولیس برانکو؛ گلزن‌تر از همیشه

آی‌اسپورت- پرسپولیسِ برانکو در این فصل زودتر از همیشه به عنوان برترین خط حمله لیگ دست پیدا کرد. از وقتی که برانکو به پرسپولیس آمده، این تیم تهاجمی و گلزن شده است. برخلاف تیم‌های قبلی برانکو، پرسپولیس زیاد حمله می‌کند و خوب گل می‌زند. در دو فصل اخیری که برانکو از ابتدای فصل روی نیمکت پرسپولیس نشست، این تیم در پایان هر دو فصل بهترین خط حمله لیگ را به نام خودش ثبت کرد. پرسپولیسِ برانکو در هفته نوزدهم لیگ پانزدهم برای نخستین بار بود که بیشتر از بقیه تیم‌های لیگ گل زده بود. تیم برانکو تا پایان فصل این جایگاه را از دست نداد و در صدرجدول گلزنان باقی ماند. پرسپولیس که در بیشتر مقاطع فصل کمتر از استقلال گل زده بود، در پایان لیگ، هفت گل بیشتر از استقلال زد. 

در لیگ قبل هم پرسپولیس برای این که به عنوان گلزن‌ترین تیم لیگ دست پیدا کند، ۲۸ هفته صبر کرد. پرسپولیس در طول فصل به تناوب از استقلال و تراکتورسازی کمتر گل می‌زد. تا این که بالاخره در فاصله سه هفته مانده به پایان لیگ به این عنوان رسید. پرسپولیس در شب جشن قهرمانی که چهار گل به پدیده زده بود، بهترین خط حمله لیگ را هم تصاحب کرد. پرسپولیس این عنوان را تا پایان لیگ حفظ کرد تا سه هفته پایانی لیگ، تنها هفته‌هایی باشد که پرسپولیس بیشتر از همه تیم‌ها گل زده بود. 

اما در این فصل پرسپولیس تغییر رویه داد. تیم برانکو خیلی زود عنوان بهترین خط حمله لیگ را تصاحب کرد. پرسپولیس در پایان هفته پنجم با یازده گل زده در کنار پارس‌جنوبی‌جم بهترین خط حمله لیگ را در اختیار داشت. اما در ادامه پارس از پرسپولیس پیشی گرفت. تا این که در این هفته، پرسپولیس با تعداد بازی برابر با پارس‌جنوبی بیشتر از این تیم گل زده است. پرسپولیس تا حالا با شانزده گل زده، یک گل بیشتر از دومین خط حمله برتر لیگ زده است. برانکو در این فصل پرسپولیس را متحول کرده و شروعی طوفانی‌تر از همیشه داشته است.

90tv

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-10-13 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۳۲
شجاع خلیل زاده ۴ کل تیم ششتقلال ۴ :)))
علیپور ۴ کل تیم ششتقلال ۴ :)))
طارمی ۴ کل تیم ششتقلال ۴ :))))
احمدزاده و کمال ۴ کل تیم ششتقلال ۴ :))))
مارال
جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۸
فکر سه شنبه منو دیونه کرده همش اسم این مردک خریبین میاد تو ذهنم.خیلی نگران برانکو هستم.متنفرم از این اسامی خریبین و ادواردو و دیاز.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر