فهرست

مرزبان: آرامش به پدیده بازگشته است/ به رای کمیته انضباطی اعتراض می کنم

آی اسپورت- علیرضا مرزبان در خصوص وضعیت تیم پدیده پیش از دیدار مقابل سپاهان گفت: طبیعت این روزهای لیگ برتر ما اینگونه است که تمام بازی‌ها حساسیت بالایی دارد، چراکه تیم‌های بالای جدول به دنبال قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی هستند، تیم‌های پایین جدول برای سقوط نکردن می‌جنگند و دو سه تیم هم نه دست‌شان به بالای جدول می‌رسد و نه پایین جدول که خیال‌شان راحت است.  خوشبختانه بعد از دو سه هفته طوفانی و ملتهبی که در پدیده به لحاظ مالی وجود داشت، با تلاش‌های آقایان پهلوان و وطنخواه به آرامش برگشتیم. بعد از بازی مقابل سپاهان هم اکبر صادقی، پراهیچ و یووانوویچ دوباره به تیم اضافه خواهند شد تا بتوانیم قدرت بیشتری بگیریم. یووانوویچ اعلام آمادگی کرده که به تیم بازگردد و جلسه‌ای هم با رضا حقیقی خواهیم داشت تا در صورت مهیا شدن شرایط، به تمرینات اضافه شود.

بازیکن سالاری در پدیده:  ما در تیم‌مان بازیکن سالاری نداریم. در تیم به جای بازیکن‌سالاری باید احساس همدلی داشته باشیم. احساس‌ها در تیم باید مانند یک خانواده باشد تا از حاشیه دور شویم و فقط به فوتبال بپردازیم. البته قبول داریم که در این بین برخی مشکلات هم به گردن ماست و بازیکنان مطالبات خود را دریافت نکرده‌اند اما نباید صبرمان را از دست بدهیم و حاشیه درست کنیم.

جلسه با حقیقی: در این جلسه به حقیقی درباره احساسی که باید به تیم داشته باشیم، خواهیم گفت و امیدواریم مسائل را بپذیرد. اگر دو طرف حاضر شویم که برای پیشرفت و موفقیت تیم مبارزه کنیم، مطمئناً هیچ مشکلی پیش نمی‌آید اما اگر مسائل را نپذیریم ادامه همکاری معنایی ندارد. همانطور که گفتم بخشی از مشکلات نیز از سوی ما بود که در پرداخت مطالبات کوتاهی کردیم و در این کار وقفه ایجاد شد.

 پدیده با شرایط فعلی در لیگ می‌ماند یا خطر سقوط را هم احساس می‌کند؟ :‌ احتمال رفتن به رتبه‌های پایین جدول برای ما وجود دارد و این خطر را حس می‌کنیم. ما هم به رتبه‌های پایین جدول نگاه می‌کنیم و با این موضوع هوشمندانه رفتار خواهیم کرد تا بتوانیم شرایط‌مان را بهتر کنیم. بازی پیش روی ما با تیم سپاهانی است که برای جلو رفتن و قهرمان شدن می‌جنگد. سپاهان باشگاهی است که ساختاری خوب دارد و با هواداران بزرگش برای هر تیمی زنگ خطر محسوب می‌شود. ما به دنبال این نیستیم که به مسائل حاشیه‌ای بپردازیم و دوست داریم فوتبالی با کیفیت ارائه کنیم تا تماشاگران از فوتبال ما لذت ببرند. برای ماندن در لیگ هم نیاز به 10 امتیاز داریم و مطمئناً می‌توانیم با کسب سه پیروزی و یک تساوی در بازی‌های پیش‌رو رتبه‌ای تک رقمی را در جدول رده‌بندی کسب کنیم.

 رأی کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت یک جلسه‌ای و جریمه سه میلیون تومانی: چیزی نمی‌توانم بگویم. همه مردم دیدند که در بازی با استقلال خوزستان پنالتی صددرصد ما توسط آقای صالحی گرفته نشد. کمیته انضباطی قبل از اینکه رأیی بدهد باید پرس و جو کنند که آیا رأیی که می‌دهد به حق است یا نه. از من برای ارائه توضیح دعوتی به عمل نیامده و صددرصد به رأی صادره از سوی کمیته انضباطی اعتراض خواهیم کرد.

     
آی اسپورت
2015-03-15 14:56:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر