فهرست
گل‌محمدی: برای سهمیه آسیا ۳ امتیاز بازی را می‌خواهیم/ می توانستیم این هفته بازی نکنیم
گل‌محمدی: برای سهمیه آسیا ۳ امتیاز بازی را می‌خواهیم/ می توانستیم این هفته بازی نکنیم

گل‌محمدی: برای سهمیه آسیا ۳ امتیاز بازی را می‌خواهیم/ می توانستیم این هفته بازی نکنیم

آی اسپورت- یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پیکان و ذوب‌آهن در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو، در مورد این بازی گفت: فردا بازی سختی مقابل پیکان داریم. حریف ما تیمی است که سخت گل می‌خورد و خط دفاعی خوبی دارد ضمن اینکه بازیکنان بزرگ و تاثیرگذاری حضور دارند.. امیدوارم روند خوبمان را در 2،3 ماه اخیر فراهم هم ادامه دهیم و بازی با پیکان هم بار فنی داشته باشد و هم تماشاگرپسند باشد.  ما انگیزه زیادی داریم تا بتوانیم بازی فردا را به نفع خود تمام کنیم و دست پر به اصفهان برگردیم. بازی با پیکان بسیار برای ما حیاتی است چون برای گرفتن سهمیه آسیایی باید 3 امتیاز این بازی را بگیریم.  باز هم تاکید می‌کنم که مقابل پیکان کار دشواری داریم اما بازیکنانم به خودباوری و اعتماد به نفس لازم رسیده‌اند هر چند نگران این هستم که این خودباوری و اعتماد به نفس انگیزه، تمرکز بازیکنان را کم کند.

بازیکنان مصدوم و محروم: 3 بازیکن امیدمان که در اختیار تیم امید است که البته یکی از آنها به اردو برگشت، عباسی و فرهادی هم هم مصدوم هستند که امیدوارم جای خالی آنها را با بازیکنان جوانی که داریم پر کنیم.

برنامه‌ریزی فدراسیون برای تیم امید آیا لطمه‌ای به کار تیمتان خواهد زد یا خیر؟ : با توجه به اینکه 3 بازیکن‌مان در اردوی تیم امید بود می‌توانستیم طبق قانون مقابل پیکان بازی نکنیم اما اگر این اتفاق رخ می‌داد تیم من یک ماه از شرایط مسابقه دور می‌شد به خاطر همین دوست داشتیم که مقابل پیکان بازی کنیم تا ریتم نتیجه‌گیری‌مان ادامه داشته باشد. امیدوارم که نبود بازیکنان امید تیم‌مان به ذوب‌آهن لطمه نزند که اگر هم لطمه بزند کاری نمی‌شود کرد. در مجموع خودمان قبول کردیم مقابل پیکان بازی کنیم.

     
آی اسپورت
2015-03-15 15:17:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر