فهرست
خلعتبری: کی روش علت دعوت نکردنم را بگوید/ 7 امتیاز عقبیم و جبرانش کار راحتی است!
خلعتبری: کی روش علت دعوت نکردنم را بگوید/ 7 امتیاز عقبیم و جبرانش کار راحتی است!

خلعتبری: کی روش علت دعوت نکردنم را بگوید/ 7 امتیاز عقبیم و جبرانش کار راحتی است!

آی اسپورت- محمدرضا خلعتبری در مورد وضعیت سپاهان در آستانه دیدار مقابل پدیده مشهد گفت: ما برای این بازی شرایط ویژه‌ای داریم. متأسفانه بعد از تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر نتایج خوبی نگرفته‌ایم و حالا باید فقط به فکر جبران باشیم. ما به اندازه کافی امتیاز از دست داده‌ایم و دیگر فرصتی برای اشتباه نداریم. برای اینکه به شرایط طبیعی برگردیم محکوم به شکست پدیده هستیم و امیدواریم این هفته در اصفهان برنده شویم تا همه چیز خوب پیش برود.

 برخی شانس قهرمانی سپاهان را کم می‌دانند: هر کسی می‌تواند نظر خودش را بدهد ولی من به هیچ عنوان چنین نظری ندارم. در حال حاضر هفت امتیاز با صدر جدول فاصله داریم و بازی با پدیده بهترین فرصت برای ما خواهد بود تا این فاصله را به چهار امتیاز برسانیم. مطمئناً جبران این اختلاف در هفت بازی باقیمانده اصلاً کار سختی نخواهد بود و ما همچنان امیدواریم.  مطمئناً مدعیان قهرمانی امتیاز از دست می‌دهند ولی مهم این است که ما اشتباه نکنیم و همانطور که گفتم دیگر فرصتی برای امتیاز از دست دادن نداریم. البته این را هم بگویم که ما به هیچ عنوان ناامید نخواهیم شد و برای قهرمان شدن تا آخرین ثانیه می‌جنگیم. متأسفانه در هفته‌های گذشته خیلی بدشانسی آوردیم اما امیدوارم فوتبال روی خوبش را به ما نشان دهد.

 دوری‌ات از تیم ملی: من دیگر نمی‌دانم در مورد تیم ملی چه بگویم. به هر حال نظر سرمربی تیم ملی این است که من و چند بازیکن دیگر نباشیم و هیچ حرفی هم باقی نمی‌ماند. بهتر است خود کی‌روش در مورد دعوت نشدن بعضی از بازیکنان نظر بدهد و دلایلش را بگوید.

     
آی اسپورت
2015-03-15 16:45:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر