فهرست

107 میلیون هوادار/ رونالدو، پرلایک‌ترین شخصیت فیسبوک

آی‌اسپورت: کریستیانو رونالدو فوق ستاره رئال مادرید با سبقت‌گرفتن از شکیرا، همسر جرارد پیکه، پرطرفدارترین شخصیت فیسبوک شد. این مهاجم پرتغالی اگرچه دوران خوبی را در رئال سپری نمی‌کند اما در فضای مجازی طرفداران بی شماری دارد و اخیرا رکورد بیشترین «لایک» را به نام خود ثبت کرده است. جایگاه او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال اخیرا که او دومین توپ طلای متوالی و سومین جایزه بهترین بازیکن جهان خود در مجموع را دریافت کرده، بهتر از قبل شده.

رئال مادرید در لالیگا به رده دوم سقوط کرده و در لیگ قهرمانان اروپا هم برابر شالکه تا مرز حذف پیش رفت اما ستاره 30 ساله این تیم پرمخاطب‌ترین ورزشکار جهان در شبکه‌های اجتماعی محسوب می شود.

او در ماه اکتبر از یکصدمیلیون لایک عبور کرد و از آن موقع وضعش بهتر هم شده و در حال حاضر بیش از 107 میلیون هوادار دارد. به این ترتیب بیش از 16 هزار هوادار بیش از ستاره موسیقی پاپ و همسر مدافع بارسلونا دارد. لیونل مسی به عنوان دومین فوتبالیست محبوب‌ جهان در فیسبوک بیش از 78 میلیون لایک دارد. باشگاه رئال مادرید 82.9 میلیون هوادار دارد و نسبت به بارسلونا با 83.6 میلیون هوادار در رده دوم است.

دیوید بکام در فهرست فوتبالیست‌های سابق و فعلی با 52 میلیون لایک در رده سوم است اما نیمار به سرعت خودش را به او نزدیک می کند.

     
آی اسپورت
2015-03-15 17:56:17
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر