فهرست

ماتیچ: همین که می توانم بعد از آن تکل راه بروم، خوشحالم

آی‌اسپورت: نمانیا ماتیچ هافبک دفاعی چلسی اعتراف کرد همین که می تواند بعد از تکل اشلی بارنز، بازیکن برنلی در جریان تساوی دو تیم راه برود، خوش‌شانسی آورده. بارنز روی این بازیکن صرب خطا کرد و ماتیچ به خاطر واکنش همراه با عصبانیتش که بازیکن حریف را به زمین انداخت، با کارت قرمز داور مواجه شد و ژوزه مورینیو بعد از آن بازی حرف‌های تندی را علیه داور زد. ماتیچ که به خاطر آن کارت قرمز دو جلسه محروم شد، گفت:«راستش را بخواهید وقتی فیلم آن بازی را دیدم خوشحال شدم که هنوز هم می توانم راه بروم. واکنش من خوب نبود اما آن واکنش به خاطر آن بود که فکر کردم پایم شکسته. گاهی وقت‌ها شما نمی توانید احساس‌تان را کنترل کنید اما فکر می کردم شاید دیگر نتوانم بازی کنم.»

ماتیچ در تساوی 2-2 چلسی با پاری‌سن‌ژرمن به ترکیب تیمش برگشت و باور دارد اخراج زلاتان ایبراهیموویچ به ضرر چلسی شده:«ما خوب بازی نکردیم. ما برابر تیمی قرار گرفتیم که نفرات خیلی خوبی داشت اما بعد از اخراج فکر کردم کارمان راحت شد و با یک یار بیشتر نتیجه لازم را می گیریم.»

او در مصاحبه با میرر از اظهارات مربی تیمش که قهرمانی چلسی در لیگ برتر را قطعی دانسته، حمایت کرد:«ما باید لیگ برتر را ببریم اگر می خواهیم فصل خوبی را به پایان برسانیم چون قبل از این هم جام اتحادیه را بردیم درغیر این صورت فصل بدی داشته‌ایم.»

     
آی اسپورت
2015-03-15 18:00:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر