فهرست
وقتی همه دعوت شده ها، قبلا دعوت شده اند/ یک لیستِ بدون سورپرایز!
وقتی همه دعوت شده ها، قبلا دعوت شده اند/ یک لیستِ بدون سورپرایز!

وقتی همه دعوت شده ها، قبلا دعوت شده اند/ یک لیستِ بدون سورپرایز!

آی اسپورت- لیست تازه تیم ملی فوتبال ایران برای دو دیدار دوستانه جالب با سوئد و شیلی، سرانجام در جلسه امروز کنفرانس مطبوعاتی کارلوس کی روش اعلام شد.  در فهرست جدید سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران اما هیچ خبری از غافلگیرکنندگی نیست.

کی روش برای پست دروازه، بار دیگر به سراغ سوشا مکانی رفته و به جای محسن فروزان، او را در کنار بیرانوند و حقیقی قرار داده است. رامین رضاییان و وریا غفوری برای دفاع راست، حبیب گردانی و هاشم بیگ زاده برای دفاع جپ و امیرحسین صادقی، جلال حسینی، پژمان منتظری و مرتضی پورعلی گنجی برای دفاع وسط، انتخاب های دفاعی کارلوس به شمار می روند.

امید ابراهیمی، آندو تیموریان و جواد نکونام به عنوان هافبک دفاعی، دژاگه، وحید امیری، خسرو حیدری، مسعود شجاعی و علیرضا چهانبخش در کناره ها، احسان حاج صفی در میانه میدان و سرانجام رضا قوچان نژاد، سردار آزمون، مسعود حسن زاده و کریم انصاری فرد در خط حمله نفرات انتخابی کی روش هستند.

درمیان همه مهره های دعوت شده، شاید نام مسعود حسن زاده برای هواداران تیم ملی تازگی داشته باشد اما این مهاجم دوب آهن نیز پیش از جام ملت ها در اردوهای تیم ملی حاضر بوده تا در این فهرست، هیچ بازیکنی بدون دعوت قبلی و برای اولین بار به تیم ملی نرسیده باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-15 18:01:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر