فهرست
در جستجوی گل/ بیل به پیشنهاد منچستریونایتد فکر می کند
در جستجوی گل/ بیل به پیشنهاد منچستریونایتد فکر می کند

در جستجوی گل/ بیل به پیشنهاد منچستریونایتد فکر می کند

آی‌اسپورت: گرت بیل، گرانترین بازیکن تاریخ دیگر از حضور در رئال مادرید لذت نمی‌برد و معلوم نیست که فصل آینده در این تیم باشد. رویای بازی در پرافتخارترین تیم اروپا به کابوس مبدل شده و او هدف بیشترین انتقادات است و حتی مورد فحاشی هم قرار گرفته.

میرر گزارش داد این بازیکن 25 ساله شاید بخواهد یک سال دیگر در رئال بماند تا توانایی‌هایش را به اثبات برساند اما اگر پیشنهاد خوبی دریافت کند به لیگ برتر بر می گردد. او همیشه به بازی در ترکیب منچستریونایتد علاقه داشته و اگر همانطور که انتظار می رود شیاطین سرخ برای جذب او اقدام کنند واقعا برایش وسوسه انگیز خواهد بود.

او اگرچه در دیدار با شالکه دائما مورد هو و سوت هواداران رئال قرار گرفته بود اما فلورنتینو پرس از او حمایت کرد.

به دنبال گل

ستاره ولزی در بازی خانگی امشب تیمش برابر رئال مادرید کار آسانی ندارد. 9 بازی اخیر بدون حتی یک گل به شدت او را تحت فشار قرار داده و اگرچه کارلو آنچلوتی مربی رئال می خواهد برای این بازی تغییراتی در تیم ایجاد کند بعید است بیل جزو بیرون‌مانده‌های تیم باشد. او آخرین بار 24 ژانویه برابر کوردوبا گل زده و از 10 ژانویه به اینطرف مقابل هواداران خودی موفق به بازکردن دروازه رقبا نشده. او در زمین ختافه هم گل زد، این سه گل او در سال 2015 بوده. او پاس مستقیم گل هم نداده و فقط در دیدار با رئال سوسیداد پاسی داده که در نهایت منجر به گل شده. درباره فعالیت‌های دفاعی بیل هم انتقاداتی مطرح شده بود که شاید این قضیه بیشتر مورد توجه کارلتو باشد.

     
آی اسپورت
2015-03-15 19:11:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر