فهرست
رکورد رم در اولین حضور رانیری در المپیکو
رکورد رم در اولین حضور رانیری در المپیکو

رکورد رم در اولین حضور رانیری در المپیکو

آی اسپورت - برتری دشوار 2 بریک رم در خانه‌اش مقابل امپولی، حواشی جذاب خاص خودش را داشت. علاوه بر کمک غیرقابل انکار VAR در کسب این برتری، حضور کلودیو رانیری روی نیمکت میزبان از نکات ویژه بود. سرمربی ایتالیایی پس از جهانگردی و خلق حماسه‌ای در حد رقم زدن قهرمانی لسترسیتی در لیگ برتر انگلیس به یکی از تیم‌های سابقش بازگشته و می‌خواهد در وطن خودش، کنار مادر بسیار پیرش، روزهای آخر مربیگری را پشت سر بگذارد.

رکورد مقابل تیم‌های تازه صعود کرده

رم با این پیروزی به روند برتری‌های خودش مقابل تیم‌های تازه صعود کرده ادامه داد. 3 فصل است که رم همه تیم‌های تازه صعود کرده را می‌برد. در واقع جالوروسی 16 بازی اخیر خود مقابل این تیم ها را برده است؛ در تاریخ سری A، ثبت چنین رکوردی از سوی یک تیم بی‌سابقه بوده است. رم در این فصل 2 بار فروزینونه، 2 بار امپولی و یک بار پارما را برده و در بازی برگشت مقابل پارما، می تواند این رکورد را ارتقا بدهد.

پیروزی سخت و اتفاقات عجیب

حالا رم با این پیروزی در رده پنجم، امید زیادی برای به چنگ آوردن رتبه چهارم  و حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا دارد. پیروزی در شرایطی حاصل شد که فلورنزی یک گل به خودی زد و ژسوس در دقیقه 12 به اشتباه دروازه تیم خودش را باز کرد. رم اما با وجود همه این مصائب بازی را برد و به روزهای خوب خودش ادامه داد.

۲    
آی اسپورت
2019-03-12 14:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر