فهرست

فن‌خال: اگر بدانم جو رختکن با من نیست، می روم

آی‌اسپورت: لویی فن‌خال گفت اگر احساس کند بازیکنان منچستریونایتد به او اعتماد ندارند، از این تیم می رود. این مربی هلندی در آستانه دیدارهای مهم تیمش که نقشی تعیین‌کننده در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد، تاکید کرد حمایت بازیکنان تیم و مالکان آمریکایی باشگاه را پشت سر خود دارد. در واقع نارضایتی برخی بازیکنان و اینکه رایان گیگز درباره ادامه همکاری‌اش با باشگاه تردید دارد، با دریافت مربی هلندی از رفتارها تفاوت دارد. حتی با وجود علامت سوالی که درباره چهره‌های سرشناس تیم مانند آنخل دی‌ماریا، رادامل فالکائو، خوان ماتا، آندر اررا و داوید دخئا که با تمدید قرارداد مخالفت می کند، مربی می گوید وضعیت رختکن تیم مناسب است.

فن‌خال که هفت سال پیش هم تا مرز جدایی از آلکمار پیش رفت اما با درخواست بازیکنان ماندنی شد، گفت:«وقتی این جو میان خودم و بازیکنان را می بینم، هیچ تردیدی برایم باقی نمی ماند. البته ما لحظات ناامیدکننده‌ای داشتیم اما می توانیم از آن جان سالم به در بریم و این اعتماد به نفس در تیم ما وجود دارد که سهمیه لیگ قهرمانان بگیریم. یادم هست در آلکمار که باشگاهی خیلی کوچک در هلند است، در فصل اول حضورم تیم دوم شد،‌ در فصل دوم سوم شدیم و فصل سوم را در رده یازدهم به پایان رساندیم. به بازیکنانم گفتم می روم و آنها به خانه‌ام آمدند و خواستند بمانم. هیات مدیره هم همین نظر را داشت و من ماندم و در فصل چهارم ما قهرمان شدیم. اگر بدانم رابطه خوبی بین مربی و بازیکنان تیم وجود ندارد، می روم. من فصل اولم را سپری می کنم و حتی می توانم قهرمان شویم اما شاید جام به چلسی برسد. ما باید کارمان را به آخر برسانیم. ما بیش از آرسنال در بین چهار تیم بالای جدول بودیم.»

منچستریونایتد بعد از بازی امشب با تاتنهام، یکشنبه آینده در آنفیلد با لیورپول بازی می کند و در بازی های پایانی فصل با منچسترسیتی، چلسی، آرسنال و اورتون روبرو می شود.

     
آی اسپورت
2015-03-15 19:40:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر