فهرست

طعنه به آرسنال/ مورینیو: کدام اوج؟ باخت به موناکو را می گویید؟

آی‌اسپورت: ژوزه مورینیو بعد از تساوی یک-یک چلسی با ساوتهمپتون به آرسنال و روند اخیر خوبش در لیگ برتر طعنه زد و در پاسخ به خبرنگاری که از او در این باره سوال کرد  و اینکه آیا آرسنال بیش از منچسترسیتی در کورس قهرمانی است، گفت:«کدام اوج‌گیری؟ باخت یک-3 به موناکو را می گویید. البته آرسنال در کورس رقابت است چون هفت امتیاز کمتر دارد و یک بازی هم بیشتر انجام داده.»

برد صفر-3 آرسنال برابر وستهام که هشتمین پیروزی متوالی این تیم در «امارات» بود، باعث شد به یک امتیازی منچسترسیتی برسند و با تساوی چلسی تیم آرسن ونگر هفت امتیاز با صدر فاصله دارد.

او از تساوی تیمش در استمفوردبریج راضی نبود. گل دیگو کاستا را پنالتی دوسان تادیچ خنثی کرد تا مثل بازی رفت، دیدار برگشت این دو تیم هم یک-یک مساوی شود. مورینیو گفت:«از نتیجه این بازی راضی نیستم اما از جایگاه تیمم خوشحالم. ما با شش امتیاز اختلاف در صدر جدول هستیم. اگر کسی شش ماه پیش می گفت در پایان ماه مارس چنین وضعیتی خواهیم داشت، واقعا خوشحال می شدم.»

مورینیو اگرچه از پنالتی اعلام شده به نفع تیم میهمان ناراحت بود اما ترجیح داد در این باره حرفی نزند:«یک پنالتی باید برای ما بگیرند و نمی گیرند، یک پنالتی نباید علیه ما بگیرند و می گیرند و شش امتیاز ما تبدیل به دو امتیاز می شود»

مربی چلسی در عوض به منتقدانی پرداخت که از بازی تیمش با پاری‌سن‌ژرمن ایرادهای زیادی گرفته بودند:«کارشناس کارشناس است و مربی مربی. من هم اگر یک روز کارشناس شوم همه بازی‌ها را می برم چون کارشناس‌ها همیشه بازی‌های خودشان را می برند. کارشناس پول می گیرد که لباس من را بپوشد اما من پول نمی گیرم که لباس او را بپوشد.»

     
آی اسپورت
2015-03-15 21:37:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر